MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Manşet, Toplum » Bağdat Caddesi’nde 50 metre arayla iki iş yeri soygunu
Bağdat Caddesi’nde 50 metre arayla iki iş yeri soygunu


Kadıköy Gazetesi Haber Merkezi

Bir zamanlar insanların birbirine selam vermeden geçmediği Bağdat Caddesi’nde şimdileri açgözlü saldırgan hırsızlar peş peşe iki dükkanın camını kırarak soygun gerçekleştiriyor. Zarar dükkan sahiplerinin, içler acısı cadde manzarası ise Kadıköylülerin yüreğini derinden yaralıyor.

“Bu kadarına da pes” dedirten olayın ayrıntıları şöyle meydana geldi;

Bağdat Caddesi’nde 50 metre mesafedeki iki iş yeri, maskeli soyguncular tarafından soyuldu. Soyguncular izlerini kaybettirmeyi başarırken, polis soygunun aynı kişiler tarafından gerçekleştirilme ihtimali üzerinde duruyor.

Olay, 04.30 saatlerinde Kadıköy Bağdat Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre otomobil ile Bağdat Caddesi üzerinde bulunan beyaz eşya mağazasının önüne gelen yüzleri maskeli 4 şahıs, camı kırarak içeri girdi. Mağazanın alarm kablosunu kesen şahıslar, mağazadan çok sayıda elektronik eşya aldı.

50 METRE SONRA BAŞKA BİR MAĞAZAYA GİRDİLER

Beyaz eşya dükkanını soyduktan sonra, cadde üzerinde bulunan ve aralarında yaklaşık 50 metre bulunan elektronik eşya mağazasına girdi. Soyguncular, camı kırmaya çalışıp, kıramayıp, kapıyı zorlama yöntemi ile açtıktan sonra içeride bulunan telefon ve bir çok elektronik eşyayı alarak kayıplara karıştı. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye gelen polis, şüphelileri yakalamak için çalışma ve soruşturma başlattı.

 

Galeri
📆 20 Şubat 2018 Salı 15:42   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR