Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Taktik dehası Ali Koç

Yayınlanma:
ABONE OL
Taktik dehası Ali Koç

Dünyanın sayılı derbilerinden olan Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşması beklendiği gibi olaylı geçti, bitti.

 

Galatasaray belki de ilk defa rakibine karşı bu kadar etkisizdi.

 

Zorlu maçlar genelde teknik direktörlerin karşılıklı taktikleriyle geçer.

 

Bu kez futbolculara taktik veren teknik direktör değil bir başkan olan Ali Koç’tu.

 

Fenerbahçe karşılaşmaya adeta oynamamak için çıkmıştı. Ve bu taktiği başkanlık seçimine girecek olan Ali Koç vermişti.

 

Nitekim başkanın taktiği tutmuştu. Galatasaray tuzağa düştü, ortamı geren başrol oyuncusu Mert Hakan, Ali Koç’un verdiği taktiği birebir uyguladı ve başarılı da oldu.

 

Galatasaray maçı Fenerbahçe başkanını da belirledi. Gelecek pazar günüde Konyaspor maçı, muhtemelen Galatasaray başkanını belirleyecek.

 

Dursun başkan her ne kadar Ali Koç’a saygılı davransa da bu Galatasaray taraftarı tarafından kabul görmüyor. Seçimde de bu tavır Dursun Özbek’e oy kaybettirir.

 

FATİH BELEDİYESİ ARTIK KARAGÜMRÜK’E SAHİP ÇIK!

 

Yaklaşık 4 sezon Olimpiyat ızdırabı çeken Fatih Karagümrük Süper Lig’e veda etti ve asıl çilesi şimdi başlıyor.

 

Fatih’te bulunan mevcut stat TFF 1. Lig için uygun mu bilmiyorum ama uygun bile olsa TFF Karagümrük’e kafayı takmış durumda.

 

Yapılacak tek şey, Fatih Belediyesi’nin artık Karagümrük’e sahip çıkması lazım.

 

Mevcut stat revize edilip tekrar maç oynanır hale getirilebilir. Fatih’in en köklü semt takımına belediyenin bunu çok görmemesi gerek.

 

Twitter: Basintribunu_

 

author avatar
Yusuf POLAT
Merhaba, 2002 yılında Akşam Gazetesine stajyer olarak başladım, yaklaşık 10 yıl kadar burada grafikerlik görevini üstlendim. Sonrasında çeşitli gazete ve internet sitelerinde grafikerlik, editörlük ve yazarlık yaptım. Basın sektöründe 20. yılıma girdim.

İlgili Haberler

BİR LGS DAHA GEÇTİ
Yazarlar
05 Haziran 2024
BİR LGS DAHA GEÇTİ

Milli Eğitim Bakanlığının, “Sınavları kaldıracağız!” demesine karşın bir LGS daha geldi geçti. Sınava girenlerin kimi sevindi, kimi üzüldü. Anlaşılan odur ki, bu ülkede çocuklar daha çok sevinip, üzülecekler… Oyun çağındaki çocukları, yarış atı gibi sınava sokmaya, üzmeye hiç kimsenin hakkı yok! Yazıktır! Günahtır! Bu çocukların hiç birisi çocukluğunu yaşayamıyor. Varsa yoksa sınav… Ortaokula adım atar […]

YENİ MÜFREDAT YENİLİKÇİ Mİ
Yazarlar
05 Haziran 2024
YENİ MÜFREDAT YENİLİKÇİ Mİ

Milli Eğitim Bakanlığı yeni öğretim programını “Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli” adı altında duyurdu. 2024-2025 Eğitim-Öğretim yılına öğretim programındaki köklü değişikliklerle başlayacağız. Önümüzdeki yıl okul öncesi, 1. 5. ve 9. sınıflardan başlayarak kademeli şekilde hayata geçecek olan programın tüm kademlere uygulanması 4 yılı bulacak. % 35 oranında bir sadeleştirme söz konusu ancak sadeleşen konuların yerine neler […]

Ego savaşları
Yazarlar
03 Haziran 2024
Ego savaşları

“İkincilikler şampiyonu” Fenerbahçe, müthiş bir işe imza atarak dünyaca ünlü teknik adam Jose Mourinho ile anlaştı. Müthiş bir işe imza attı dediğime de bakmayın, iş müthiş evet ama önümüzdeki zamanlar Ali Koç ve Mourinho arasında “ego savaşları” başlayacak. “Doğmamış çocuğa don biçer gibi” nereden çıkardın bunu diyenler olacaktır. İLGİLİ HABER BEN Mİ ABARTIYORUM Onlara cevabım Mourinho’nun imza töreni öncesi […]

Eğlence
03 Haziran 2024
NASRETTİN HOCA VE BAYRAM

No Cennet          Kurban Bayramı gelmiş çatmış. Komşusu Nasrettin Hoca’ya bir teklifte bulunmuş: “Hoca Efendi, beş kişi bir danaya girelim.” Nasrettin Hoca, bu teklife sıcak bakmamış. “Kurban etlerini no frost buzdolabına doldurup bütün bir yıl yediğinizi biliyorum. Cennet ehli kurbanlarına binip, sırat köprüsünden geçmeniz mümkün değil” demiş. Komşu bir an düşünmüş, söyleyecek söz aramış. “Hoca […]