Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Karagümrük düşmeyecek

Yayınlanma:
ABONE OL
Karagümrük düşmeyecek

Hâlâ bir stadı ve hâlâ bir tesisi olmayan Gümrük, kendi imkanlarıyla ve özellikle takımı her maç yanlız bırakmayan taraftarıyla bu zor günleri atlatacaktır.

Bir takım düşerken sevinen taraftar grubu varsa orada insanın kendini sorgulaması lazım.

O takım ne şartlarla oraya geldi. Hangi yollardan geçti. Bunları da düşünmek gerek.

Karagümrük’ü takip eden ve sorunlarını bilen biri olarak Karagümrük taraftarı takımı Süper Lig’de diye desteklemiyor.

İstanbul’un en eski semt takımı,  her ligi görmüş,  düşmüş yine ayağa kalkmış, yine düşse yine ayağa kalkar.  Boşuna kimse sevinmesin Gümrük düşmeyecek.

Bu arada Karagümrük Taraftar Derneği sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Çarşamba günü oynayacağımız kritik maçta bizlere bilet desteğinde bulunan Asbaşkanımız Yaşar Ecim’e teşekkür ederiz. Maça gelmek isteyenler sayfamıza isim soyisim – tc şeklinde mesaj atabilirler.”

Forvet yoksa Abdülkerim Bardakcı var!

Galatasaray Konyaspor karşısında zorlansa da haftayı 3 puanla kapatıp, Fenerbahçe’nin ensesinde nefesini hissetirmeye devam etti.

Konyaspor’a karşı golü 63. dakikada bulan Cimbom, belli ki forvetsiz sıkıntı yaşayacak, Halil Dervişoğlu her ne kadar iyi niyetli olsa da sarı-kırmızılıların forveti olamaz.

Icardi’nin yokluğu ve bazı oyuncuların Afrika Uluslar Kupası’nda olması Galatasaray’ı gol yollarında etkisiz bırakırken sahneye Abdülkerim Bardakcı çıktı ve sadece defans oyuncusu olmadığını gösterdi.

Abdülkerim, tıpkı Barış Alper gibi nerede görev verilirse oranın hakkını veriyor.

Defans, sol bek derken Icardi’nin yerinde bile oynar.

author avatar
Yusuf POLAT
Merhaba, 2002 yılında Akşam Gazetesine stajyer olarak başladım, yaklaşık 10 yıl kadar burada grafikerlik görevini üstlendim. Sonrasında çeşitli gazete ve internet sitelerinde grafikerlik, editörlük ve yazarlık yaptım. Basın sektöründe 20. yılıma girdim.

İlgili Haberler

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]

Basında Kadıköy
02 Nisan 2024
Çiçeği Burnunda Yazar Zehra Güngör

İnternette arattığımızda hakkınızda az şey buluyoruz. Biraz gizemli bir yazar mısınız ve sizi kendinizden dinleyelim mi?   Çok hoş bir soru. Teşekkürler… Bilerek gizemli olan birisi değilim. Fakat gizemi de severim. Açıkçası dijital dünyayla aram pek iyi değil. Kendimi pek eğitemediğim bir yer burası. Haliyle uzak kalmayı tercih ediyorum. Belki de eski kafalıyım. (Gülüyor) Ben […]

01 – 07 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 03 Nisan Merkür Dikkat, 05 Nisan Haftanın EN Yoğun Günü!
Yazarlar
31 Mart 2024
01 – 07 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 03 Nisan Merkür Dikkat, 05 Nisan Haftanın EN Yoğun Günü!

05 Nisan haftanın en yoğun günü olup bugünde olumsuz hava koşulları ve kazaları, deprem, terör ve şiddet olayları artabilir. Haftanın en belirgin olayı İkizler ve Başak burcunun yöneticisi olan Merkür 03 Nisanda Koç burcunda -3 seviyesine kadar düşmesidir. Merkür genel anlamda her türlü iletişimi, ulaşımı ve haberleşmeyi anlatmaktadır. 03 Nisanda her türlü iletişimde ve ulaşımda […]

Eğitim
26 Mart 2024
EZBERCİ EĞİTİM

İsterseniz önce “Eğitim nedir?” onun bir tanımını yapalım. Eğitim: Bir insanın; duygusal, bedensel, zihinsel olarak sahip olduğu yeteneklerini belirlenen amaç doğrultusunda geliştirmektir. Kısacası eğitim, ülke insanını en iyi şekilde yetiştirmektir. Eğitim, hayat boyu devam eder, ömür boyudur. Eğitim, sürekli devam eden bir süreçtir. Ne kadar eğitim, o kadar gelişmişliktir. Bir ülke, eğitimi kadardır. Bu kadar […]