Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

25 – 31 Aralık 2023 Astroloji haftalık yorum: 25 Aralık Haftanın EN Yoğun Günü, 31 Aralık Jüpiter Süper!

Yayınlanma:
ABONE OL
25 – 31 Aralık 2023 Astroloji haftalık yorum: 25 Aralık Haftanın EN Yoğun Günü, 31 Aralık Jüpiter Süper!

Örneğin Natal Güneşi Balık Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğanın özellikle 25 Aralıkta Merküryen (Natal Güneş ve/veya Marsı İkizler, Başak) kişilere ve Merküryen olaylara dikkat etmesi gerekebilir. 25 Aralıkta yapılacak her türlü sözleşme ve anlaşmaları iyice okumalı ve hemen karar vermemeliyiz.

 

25 Aralık ve civarı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın natal Marsı Koç olan NATO’ya, Filistine, özetle Natal Marsı Koç ve Terazi olanlara ve Merküryen kişilere dikkat etmesi gerekebilir.

 

25 Aralıkta ayrıca şiddetli depremler (7.0’den düşük) ve olumsuz hava koşulları ve kazaları da görülebilir.

 

Venüs hafta boyu ve bilhassa 31 Aralıkta +5 katsayısında olup Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Başak**, Terazi, Yay, Oğlak, Balık** olanları olumlu etkilerken Natal Güneşi Akrep, Boğa, Aslan, Kova olanları ise son derece olumsuz etkileyebilir.

 

 

31 Aralık Akrep, Boğa, Aslan, Kovalar Venüs ve Plütona Dikkat! (Astroloji haftalık yorum)

 

Plüton da hafta boyu ve bilhassa 31 Aralıkta +4 katsayısında olup Natal Marsı Oğlak, Koç**, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi**, Yay, Balık olanları olumlu etkilerken Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanları ise olumsuz etkileyebilir. Özetle Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanlar hem Tr Venüsden hem de Tr Plütondan son derece olumsuz etkiler alabilirler. Örneğin Natal Güneşi Boğa Marsı Aslan olan İsrail hem Venüsden (sosyal ve siyasi konular) hem de Plütondan (değişim ve dönüşümler) olumsuz etkiler alabilirler.

 

31 Aralıkta Natal Güneş ve Marsı Akrep olan ABD Başkanı Biden da Venüsden ve Natal Marsı Balık olan ABD Dışişleri bakanı Blinken’dan olumsuz etkiler alabilir. 31 Aralıkta Natal Güneşi Kova Marsı Aslan olan Zelenski de Plütondan son derece olumsuz etkiler alabilir. Ancak Natal Marsı Aslan olduğundan 31 Aralıkta Tr Jüpiterden olumlu etkiler alabilir.

 

31 Aralık Jüpiter ve Satürn Süper!

 

31 Aralıkta Jüpiter (+5) ve Satürn (+5) katsayısında olup Natal Marsı Yengeç, Aslan, Oğlak, Kova olanlar Jüpiterden, Natal Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanlar ise Satürnden olumlu etkiler alabilir. Jüpiter hangi evinizdeyse o konularda bir ferahlık ve genişleme olabilir. Satürn hangi evinizdeyse o konularda disiplinli çalışmalar olabilir.

 

Örneğin Natal Marsı Kova olan Elon Musk 31 Aralık yani Yılbaşında Tr Jüpiterden son derece olumlu etkiler alabilir. 31 Aralıkta Elon Musk bir başarıya imza da atabilir. Natal Marsı Aslan olan Netanyahu da 31 Aralıkta tüm olumsuzluklara rağmen Jüpiterden olumlu etkiler alabilir. 31 Aralıkta Netanyahu’nun ülkesi kaybederken kendisi kazanabilir.

 

25 ve 30 Aralıkta Astro Carto Grafide adı geçen bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, volkanik patlamalar, şiddet ve terör olayları, yangın ve patlamalar olasıdır.

 

Özetle Natal Güneş ve Marsı Akrep, Boğa, Aslan, Kova olanların haricinde bütün burçları iyi bir Yılbaşı bekliyor. Bu Yılbaşı Aralık 2024’e kıyasla süper geçebilir. Bu Yılbaşını evinizde akrabalarınızla geçirmenizi tavsiye ederim. Çünkü bir daha böyle bir fırsat elinize geçmeyebilir. Allah hepimizi Depremden, Savaşdan ve Doğal Afetlerden korusun!

 

25 ve 30 Aralık zayıf fay hatlarında şiddetli depremler olabilir.

 

25 Aralık olumsuz hava koşulları ve kazaları olabilir.

 

26 Aralık Ons Altın diğer günlere göre yükselebilir.

 

27 Aralık ve bilhassa 31 Aralık Ons Gümüş yükselebilir. 31 Aralık Pazar olduğundan yükseliş 02 Ocak gününe yansıyabilir.

 

Petrol 26 Aralık ve bilhassa 31 Aralıkta Petrol yükselebilir.

 

25 ve 26 Aralıkta Dolar TL karşısında düşebilir.

 

27 ve 31 Aralıkta Bitcoin yükselebilir.

 

27 Aralıkta Euro Dolar karşısında yükselebilir.

 

26 Aralıkta Bist100 diğer günlere göre yükselebilir. Ancak 29 Aralıkta Bist100 düşebilir.

 

Not: Yatırım Tavsiyesi Değildir.

 

25 Aralık Haftası boyunca Kova burcuna denk gelen evimiz en düşük katsayıya sahip olurken Terazi burcuna denk gelen evimiz en yüksek katsayıya sahip olacaktır.

 

Dip Not: Natal Gezegenlerin Katsayıları ile Astrolojik Evlerin Katsayıları karıştırılmamalıdır. Natal Gezegenler Kendi Davranışlarımızı sembolize ederken Astrolojik Evler Başımıza Gelecek Olasılıkları sembolize eder.

 

Yükselen Koç ————————————————-

(31 Aralık 2.ev Jüpiter, 12.ev Satürn Süper, 9.ev Venüs Süper)

 

Yükselen Boğa ————————————————-

(31 Aralık 1.ev Jüpiter, 11.ev Satürn Süper, 8.ev Venüs Süper)

 

Yükselen İkizler ————————————————-

(31 Aralık 12.ev Jüpiter, 10.ev Satürn Süper, 7.ev Venüs Süper)

 

Yükselen Yengeç ————————————————-

(31 Aralık 11.ev Jüpiter, 9.ev Satürn Süper, 6.ev Venüs Süper)

 

Yükselen Aslan ————————————————-

(31 Aralık 10.ev Jüpiter, 8.ev Satürn Süper, 5.ev Venüs Süper)

 

Yükselen Başak ————————————————-

(31 Aralık 9.ev Jüpiter, 7.ev Satürn Süper, 4.ev Venüs Süper)

 

Yükselen Terazi ————————————————-

(31 Aralık 8.ev Jüpiter, 6.ev Satürn Süper, 3.ev Venüs Süper)

 

Yükselen Akrep ————————————————-

(31 Aralık 7.ev Jüpiter, 5.ev Satürn Süper, 2.ev Venüs Süper)

 

Yükselen Yay ————————————————-

(31 Aralık 6.ev Jüpiter, 4.ev Satürn Süper, 1.ev Venüs Süper)

 

Yükselen Oğlak ————————————————-

(31 Aralık 5.ev Jüpiter, 3.ev Satürn Süper, 12.ev Venüs Süper)

 

Yükselen Kova ————————————————-

(31 Aralık 4.ev Jüpiter, 2.ev Satürn Süper, 11.ev Venüs Süper)

 

Yükselen Balık ————————————————-

(31 Aralık 3.ev Jüpiter, 1.ev Satürn Süper, 10.ev Venüs Süper)

author avatar
Gaye HARAÇÇI
2011 Yılından beri Astrolojiyle profesyonel anlamda ilgileniyorum. Aslen Bilgisayar Programcısıyım. Gezegenlerin Katsayıları ile ilgili bir program yazdım. Eski Mısır'da kullanılan Horary Astrolojisiyle Batı Astrolojisini yazdığım bilgisayar programı ile derledim. 2015 Yılında yazdığım "Temmuz 2019 Kaostan da Öte" yazımla 4 yıl önceden Dünyanın bir Kaos yaşayacağını tahmin etmiştik. "Temmuz 2021 Kaosta Son Nokta" yazımız ile Dünyanın 2019'dan başlayarak 2024 yılına kadar 5 yıllığına bir savaş içinde olabileceğini yazmıştık.

İlgili Haberler

EĞİTİMDE ÇÖZÜM!
Yazarlar
16 Nisan 2024
EĞİTİMDE ÇÖZÜM!

Geçen hafta eğitim sisteminin ezberci olduğunu söylemiş, neden ezberci olduğunu örnekler vererek anlatmıştım. İşin doğrusu eğitim sistemini anlatmaya da gerek yok. Eğitimin ne durumda olduğu ortada… Bilinmeyen bir mevzu değil… İyi de iyi bir eğitim nasıl olmalıdır? Öyle değil mi? Evet! Çözüm nedir? Ne yapılırsa kaliteli bir eğitim ortaya çıkar? İsterseniz size kısa ve net […]

Yazarlar
15 Nisan 2024
15 – 21 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 21 Nisan Güneş, Merkür, Venüs Dikkat!

15 Nisan haftası Güneş Tutulmasından sonraki hafta olup haftanın en olumsuz günü 21 Nisan Pazar günüdür. Güneşin katsayısı 20 Nisandan itibaren -2 seviyesine düşecektir ve Natal Güneş ve Marsı Koç, Boğa, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak**, Kova, Balık olanları son derece olumsuz etkileyebilir. Bilhassa Yengeç ve Oğlak burçları 20, 21 Nisanda Tr Güneşden son […]

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]