Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Hande Erçel’in Kaç Sevgilisi Oldu?

Yayınlanma:
ABONE OL
Hande Erçel’in Kaç Sevgilisi Oldu?

Hande Erçel, Türk televizyon dünyasının en sevilen ve başarılı oyuncularından biri olarak tanınıyor. Peki, Hande Erçel’in kaç sevgilisi oldu? Hande Erçel’in aşk hayatı, yaşadığı ilişkiler, ayrılıklar ve dedikodular magazin dünyasının en merak edilen sorularıdır. Hande Erçel, 24 Kasım 1993’te Balıkesir’in Bandırma ilçesinde doğdu. Ailesinin tek kız çocuğu olan Hande Erçel, çocukluğunu Bandırma’da geçirdi. Lise eğitimini Bandırma Lisesi’nde tamamladıktan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’ne girdi. Ancak oyunculuk hayaliyle İstanbul’a taşınan Hande Erçel, üniversite eğitimini yarıda bıraktı.

Hande Erçel, oyunculuk kariyerine 2013 yılında Çılgın Dershane Üniversitede filminde rol alarak başladı. Aynı yıl Çalıkuşu dizisinde Zahide karakterini canlandırdı. 2014 yılında Hayat Ağacı dizisinde Selen rolünü oynadı. 2015 yılında Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz karakterine hayat verdi. Bu diziyle büyük bir çıkış yakalayan Hande Erçel, geniş bir hayran kitlesi edindi.

Hande Erçel, güzelliği ve yeteneğiyle dikkat çeken bir oyuncu olmasının yanında, aşk hayatıyla da sık sık gündeme geldi. Hande Erçel’in bugüne kadar kaç sevgilisi olduğu, kimlerle birlikte olduğu ve neden ayrıldığı merak konusu oldu. İşte Hande Erçel’in sevgili listesi:

Tolga Sarıtaş: Hande Erçel’in ilk bilinen sevgilisi Tolga Sarıtaş’tır. Bu ikili dizi çekimleri sırasında yakın görülmüş ve yakıştırılmışlardır. Ancak ikili bu iddiaları yalanlamış ve sadece arkadaş olduklarını söylemişti.

Burak Serdar Şanal: Hande Erçel’in ikinci sevgilisi yine kendisi gibi oyuncu olan Burak Serdar Şanal’dır. İkilinin ilişkisi bir yıl sürmüştür. Neden ayrıldıkları bilinmemektedir.

Ekin Mert Daymaz: Hande Erçel’in üçüncü sevgilisi manken ve oyuncu Ekin Mert Daymaz’dır. 2016 yılında Aşk Laftan Anlamaz dizisi aracılığıyla tanışan ikilinin ilişkisi iki yıl sürmüştür.

Murat Dalkılıç: Hande Erçel’in dördüncü sevgilisi şarkıcı Murat Dalkılıç’tır. Sevilen ikili Siyah İnci dizisi aracılığıyla tanışmış ve sevgili olmuşlardır.

Kerem Bürsin: Sen Çal Kapımı dizisi aracılığıyla yakınlaşmış, sevgili olmuşlardır.

Hakan Sabancı: Ünlü iş insanı Hakan Sabancı ile taze olan ilişkileri magazin gündemine bomba gibi düşmüştür. İlişkileri halen devam etmektedir.

 Bu tarz bilgi içerikleri için MagazinHaberleri.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum Saba Tümer, programının ikinci bölümünde çok sevdiği Mabel Matiz’i ağırladı. Tümer’in; “Bazen ruhun, bedenin […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]

Çocuk
05 Nisan 2024
Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivalinde farklı ülkelerden çocuklar İstanbul’da olacak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Başkanlığı (İBB Kültür) tarafından yine Türk ve dünya çocuklarının bir araya geleceği bir etkinlikle kutlanıyor! 19-25 Nisan 2024 tarihleri arasında bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali, dünya genelinde 16 ülkeden çocuk halk dansları topluluğunu İstanbul’da ağırlayacak. Şehrin 11 farklı […]