Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Neden HNC Akıllı Tahta

Yayınlanma:
ABONE OL

HNC Akıllı Tahta ile eğitim, sunumlar, toplantılar ve etkinlikler artık daha interaktif ve verimli hale geliyor. İşte bu yenilikçi ürünün sunduğu avantajlardan bazıları;

  • HNC Akıllı Tahta, kızılötesi teknolojisi ile donatılmıştır. Bu sayede 10 noktalı dokunmatik ekranı ile birden fazla kişi aynı anda tahtayı kullanabilir. Öğretmenler, öğrenciler ve toplantı katılımcıları arasında sorunsuz bir etkileşim sağlar.
  • Ürünümüzün yüzeyi seramik emaye kaplamalıdır. Bu özellik, yazı yazarken veya çizimler yaparken iz bırakmaz ve kolayca silinebilir. Ayrıca, marker kalemlerle normal ders anlatımına geçiş yapabilirsiniz. Akıllı tahtayı kapatıp açma ihtiyacı duymadan sorunsuzca geçiş yapabilirsiniz.
  • HNC Akıllı Tahta, popüler online eğitim platformlarına tam uyumluluk sağlar. Zoom, Meet, Skype gibi platformlarla entegre olarak çalışır ve tahtanızdaki tüm fonksiyonları kullanarak etkili uzaktan eğitimler düzenlemenize olanak tanır.
  • Derslerinizi ve aldığınız notları sayfa sayfa slaytlar halinde kaydedebilirsiniz. Bu slaytları daha sonra istediğiniz gibi PDF, PowerPoint, Word veya JPEG gibi standart formatlarda kaydedebilirsiniz.
  • Yazdığınız veya aldığınız tüm notları geriye dönük Yeniden Oynat özelliği ile izleyebilir, anlık tekrarlar yapabilirsiniz. Bu, öğrenme deneyiminizi daha da zenginleştirir.

HNC Akıllı Tahta, Türkiye’de eğitimde teknolojiyi ileri bir seviyeye taşımak isteyen herkes için mükemmel bir çözümdür. Siz de daha verimli ve etkili eğitim deneyimleri için HNC Akıllı Tahta’yı tercih edin.

İz bırakmayan marker kalemler

Marker kalemlerle yazı yazarken veya çizimler yaparken endişelenmenize gerek yok. HNC Akıllı Tahta’nın yüzeyi, marker kalemin izini kesinlikle bırakmaz. Bu, ders anlatırken veya sunumlar yaparken profesyonel bir görünüm sağlar.

Kullanıcı dostu arayüz

HNC Akıllı Tahta’nın kullanıcı dostu arayüzü, hızlı bir şekilde erişim sağlar. Derslerinizi hazırlamak, notlarınızı düzenlemek ve sunumlarınızı yapmak daha da kolaylaşır. Teknolojiyi en üst düzeyde kullanmak için teknik bilgiye ihtiyaç duymazsınız. HNC Akıllı Tahta, Türkiye’nin eğitim sektöründe bir dönüm noktasıdır. Öğrencilerin daha etkili öğrenmelerine ve öğretmenlerin daha etkili öğretmelerine olanak tanır. Eğitimde teknolojiyi ileri bir seviyeye taşıyarak geleceğe daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olur. Eğitimde teknolojiyi kullanarak öğrencileri daha fazla motive edin, öğretmenlerin işini kolaylaştırın ve eğitim kalitesini artırın. HNC Akıllı Tahta ile geleceği şekillendirmeye bugün başlayın.

Geleceğe hazır olun

HNC Akıllı Tahta, güvenilir bir şekilde çalışır ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek sağlar. Ürünümüzün arkasında duruyoruz ve Türkiye genelindeki müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Eğitim sektörü sürekli olarak değişiyor ve teknoloji bu değişimde kritik bir rol oynuyor. HNC Akıllı Tahta ile öğrencileri geleceğe hazırlayın. Onlara teknolojiyi doğru bir şekilde kullanmayı öğretin ve rekabetçi bir avantaj kazanmalarına yardımcı olun.

HNC Akıllı Tahta, Türkiye’de eğitimde teknolojiyi başka bir seviyeye taşıyan bir çözümdür. Öğrencilerin ve öğretmenlerin ihtiyaçlarına yanıt vererek, eğitimi daha etkili ve ilgi çekici hale getirir.

İlgili Haberler

Genel
17 Mayıs 2024
İlayda Emir; Bu sezon erkek giyimi son derece şık olacak

2024 Takım Elbiselerine İlginç Tanıtım..   İlayda Emir markasının Son koleksiyonu için İstanbul’un muhteşem boğazında özel bir etkinlik gerçekleştirildi.. Deneyimli fotoğrafçılar Semih Palancı ve Reza Salgın’ın fotoğraflarını çektiği ve özel çekimlerde bulunduğu organizasyonu Bilal Baştemur otuzbeş başarılı modelle çekimleri marmaranın muhteşem mavisinde tekne turunda gerçekleştirdi. Stylingi Gamze Topal ile çalışan marka yeni ve farklı bir […]

Basında Kadıköy
15 Mayıs 2024
Akasya’dan 19 Mayıs’ta gençlere armağan: “Drone Soccer”

Bu yıl 10’uncu yılını kutlayan Akasya, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda futbol tutkunlarına ve teknoloji meraklılarına eğlenceli bir deneyim sunacak. Geleneksel futbol heyecanının modern teknolojiyle birleştiği ve ziyaretçilerin ücretsiz deneyimleyebileceği Drone Soccer Akasya’da. Açıldığı 2014 yılından bu yana alışveriş, eğlence ve sanatın buluşma noktası olan Akasya, 10’uncu yılına özel gerçekleştirdiği birbirinden eğlenceli etkinliklere yenisini […]

Genel
01 Mayıs 2024
Dolandırıcıların Hedefinde Teknik Servis Aramaları

Son zamanlarda, teknoloji ürünlerinin fiyatlarının artmasıyla birlikte tüketiciler, ellerindeki cihazları onararak veya güncelleyerek kullanmaya yöneliyorlar. Ancak, bu durum teknik servis aramalarını da arttırıyor ve dolandırıcıların yeni bir hedefi haline geliyor. Eskiden dolandırıcılar, telefon veya basılı ilanlar aracılığıyla tüketicileri kandırırlardı. Ancak, internetin gelişmesiyle birlikte bu taktikler daha da sofistike bir hal aldı ve vatandaşlar artık doğrudan […]

Akıllı Telefonların Alışveriş Deneyimini Nasıl Dönüştürdüğü?

Akıllı telefonların ortaya çıkışı, tüketicilerin davranışlarını önemli ölçüde şekillendirerek alışverişle etkileşim kurma ve algılama şeklimizi etkilemiştir. Bu elde taşınabilir teknoloji, günlük yaşantımıza sorunsuz bir şekilde entegre olmuş, yeni kolaylıklar sunmuş ve alışveriş deneyimimizi artırmıştır. Akıllı telefonların perakendeyi nasıl devrim niteliğinde dönüştürdüğünü keşfederken, dijital ve fiziksel alışveriş dünyalarının sorunsuz bir şekilde birleştiği bir manzara keşfediyoruz. Akıllı […]