Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erden Timur’a ‘boş yapanlar’

Yayınlanma:
ABONE OL
Erden Timur’a ‘boş yapanlar’

Her futbol takımının belli bir taraftar profili var.

Takımı ne olursa olsun destekleyenler.

Takımı iyi günde destekleyenler.

İLGİLİ HABER ÖĞRETMENE ŞİDDET!

Takımı kötü günde destekleyenler.

Şimdi de yeni bir taraftar profili türedi: İyi transfer yapınca destekleyenler.

Her ne kadar kulüplerin sahibi taraftardır deseler de, neye göre kime göre değişir bu.

Konuyu nereye bağlayacaksın diyecek olursanız, konu Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanvekili Erden Timur.

Kendisini Galatasaray’a adayan, gecesini gündüzüne katıp neredeyse hiç uyumayan, Türkiye’ye getirilmiş en iyi transferlerin mimarı olan ve buna rağmen hâlâ eleştirilen Erden Bey’den bahsediyorum.

Son birkaç gündür sosyal medyada “Vecinoİstemiyoruz” hashtagıyla eleştirenlere de sesleniyorum. Erden Bey, Tanguy Ndombele ve Davinson Sanchez’in transferini bitirince nasıl da sesiniz kesildi ama.

Sosyal medyada nasıl da Erden Bey’in fotoğrafını paylaştınız ama.

Siz ve sizin gibiler taraftar falan değil, iyi günde varsınız kötü günde yoksunuz, böyle taraftarlık olmaz.

RAKİPLERİ KORKU SARDI
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi kadrosunu oluşturdu. Son yapılan transferler Tanguy Ndombele ile Davinson Sanchez, Süper Lig’in çok üstünde.

Cimbom Avrupa’da nasıl başarılı olurum, ülkeyi nasıl iyi temsil ederim diye uğraşırken, birileri de Galatasaray’la uğraşıyor.

Galatasaray’ı nereden vururum diye uğraşanlar şimdi de Taylan Antalyalı yalanını ortaya attı.

Neymiş, “Galatasaray’ın Taylan Antalyalı’nın Erzurumspor’dan transferinde FFP’den kaçmak ve oyuncunun eski kulübü Gençlerbirliği’ne pay ödememek için bonservis bedeli olan 4 milyon TL’yi el altından ödediği ortaya çıkmış.”

Vay be! Müthiş iş, müthiş habercilik. Galatasaray yönetimi bu konu hakkında acilen gerekeni yapmalı ve bu asılsız iddiaları ortaya atanlarla ilgili konuyu mahkemeye taşımalı. 

Twitter: basintribunu_

author avatar
Yusuf POLAT
Merhaba, 2002 yılında Akşam Gazetesine stajyer olarak başladım, yaklaşık 10 yıl kadar burada grafikerlik görevini üstlendim. Sonrasında çeşitli gazete ve internet sitelerinde grafikerlik, editörlük ve yazarlık yaptım. Basın sektöründe 20. yılıma girdim.

İlgili Haberler

Basında Kadıköy
13 Mayıs 2024
Sadettin Saran fırsatı kaçırıyor

Malumunuz Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, tekrar başkanlık için adaylığını açıkladı. 4 Haziran 2018 tarihinden bu yana başkan olan Ali Koç döneminde elle tutulur bir başarı yok. Aziz Yıldırım da bunu gözeterek başkanlığa aday oldu. Tekrar kazanır mı? Bilemem ama Fenerbahçe’nin artık başka yüzlere ihtiyacı var. Evet, Aziz başkan Fenerbahçe’nin bir efsanesi ama yaşı itibarıyla artık genç adayların önü […]

Yazarlar
12 Mayıs 2024
13 – 19 Mayıs 2024 Astroloji haftalık yorum: 18 Mayıs Ay ve Plüto Süper!

19 Mayısda Boğanın son derecelerindeki Güneş ve Jüpiter en çok Başak, Balık, Aslan ve Kova burçlarını rahatsız edebilir. Hafta boyu ve bilhassa 19 Mayısda Aslan burcu evimize denk gelen konulara dikkat etmeliyiz. Örneğin Aslan burcu evimiz 1.ev ise hafta boyu ve bilhassa 19 Mayısda 1.evi sembolize eden fiziksel sağlığımıza, yapacağımız yeni başlangıçlara dikkat etmemiz gerekebilir. […]

MÜLAKAT!
Toplum
07 Mayıs 2024
MÜLAKAT!

Bir devlet dairesine girmek için KPSS yetmiyormuş gibi bir de mülakat getirdiler; üniversite mezunu gençlerimizi hayatlarından bezdirdiler. Bırakın hayatlarından bezdirmeyi, KPSS ve mülakat illetinden bezip kendi canına kıyan bir sürü gencimiz oldu. İnanın şu yazıyı yazarken, mülakat mağduru gençlerimiz aklıma geldi, tüylerim diken diken oldu, içim ürperdi. Epey bir mülakata girmiş birisi olarak şunu açık […]

Yaşam
05 Mayıs 2024
06 – 12 Mayıs 2024 Astroloji haftalık yorum: 06, 07 Mayıs Dikkat, 12 Mayıs Ay Süper!

06, 07 Mayıs Haftanın ve Ayın en düşük katsayılı günü olup bu günde Dünyanın muhtelif yerlerinde olumsuz hava şartları ve kazaları çoğalabilir. Hafta boyu ve bilhassa 06, 07 Mayısda Aslan ve Kova burcu evlerimize dikkat etmemiz gerekebilir. 06, 07 Mayısda Aslan ve Kova burçları Ay Transitinden çift yönlü olumsuz etki alabilir. 06, 07 Mayısda Aslan […]