Deneme Bonusu Veren

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

Vergi Müfettişleri fotoğraf sergisi açtı

Yayınlanma:
ABONE OL

Vergi Müfettişleri Derneği (VMD)’nin İzmir Fotoğrafçılar Odası iş birliğiyle düzenlediği “VMD Fotoğraf Yarışması”nda dereceye giren fotoğraflar açıklandı. Yarışmaya katılan fotoğraflar arasından seçilen 30 fotoğraf için de İstanbul’da sergi açıldı.

“Kültürel Miraslarımız ve Doğal Güzellikleriyle Anadolu” temasıyla gerçekleşen VMD Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren 30 fotoğraf, İstanbul’da Ataşehir Maliye Yerleşkesi Fuaye Alanı’nda düzenlenen sergiyle ziyarete açıldı.

Anadolu’nun kültürünü ve doğal güzelliklerini yansıtan fotoğrafların yer aldığı sergi, İstanbul’da Ataşehir Maliye Yerleşkesi Fuaye Alanı’nda gerçekleşti. Sergiye 300 davetli katıldı. Serginin açılışını ise Vergi Müfettişleri Derneği Genel Başkanı Ahmet Halis Başli, Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, İstanbul Vergi Kaçakçılığı-2 Denetim Daire Başkanı Cemalettin Gümrükçüoğlu, İstanbul Vergi Kaçakçılığı-4 Denetim Daire Başkanı Önal Akçay, İstanbul Vergi Kaçakçılığı-1 Daire Başkanı Abdullah Akkuş, İstanbul Vergi İadeleri Denetim Daire Başkanı Emre Renda, İstanbul Profesyonel Foto Sanatkarları Odası Başkanı Dilek Camcı ve heyeti yaptı. Beş gün boyunca açık kalacak olan sergiyi 300’den fazla vergi müfettişi ziyaret etti.

Vergi Müfettişleri Derneği tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘VMD Fotoğraf Yarışması’na 40 vergi müfettişi tarafından çekilen ve her biri 5’er fotoğraf olmak üzere toplam 200 fotoğrafla başvuru yapıldı. Jüri tarafından seçilen fotoğraflardan 6’sına ödül verildi. 24 fotoğraf da sergilenmeye hak kazandı. VMD’ye ait yayın organları Vergi Raporu ile Piyasa Raporu ise yarışmanın medya sponsorluğunu üstlendi.

İlk 6 fotoğrafa ödül, 24 fotoğrafa sergilenme

Yarışmanın birincisine Lenova Tab M10 marka tablet, ikinciye Fuji Film Instax Mini 11 fotoğraf makinesi, üçüncüye Karaca Hüps Türk kahvesi makinesi hediye edildi. Mansiyon ödülü kazanan üç kişiye ise Xiaomi Mi Band 5 akıllı verildi. Dereceye giren altı fotoğraf ve sergileme ödülü kazanan 24 fotoğraf ise İstanbul’da sergilendi.

Birincilik ödülünü Ali Akçelik, ikincilik ödülünü Hilal Gümüşkazma, üçüncülük ödülünü Samet Karagöz kazandı. Emel Akçelik, Ümit Bor ve Ali Akçelik’e ise mansiyon ödülü verildi. 24 fotoğraf da sergilenme hakkı kazandı.

“Anadolu’nun güzelliklerini sergiliyoruz”

Vergi Müfettişleri Derneği Genel Başkanı Ahmet Halis Başli, serginin açılışında yaptığı açıklamasında “Birçok medeniyetin doğduğu ve buradan tüm dünyaya yayıldığı Anadolu’nun güzelliklerini sergilemek elbette bizler için gurur verici. Amatör ve profesyonel fotoğrafçılarımızın vizöründen Anadolu’nun tarihi ve doğal güzelliklerini sergiliyoruz. Dernek olarak düzenlediğimiz fotoğraf sergisine 200 başvuru gerçekleşti. Sadece vergi müfettişlerinin başvurduğu yarışmada seçilen 30 fotoğraf sergilenmeye değer görüldü. Sergimize 300’ü aşkın meslektaşımız katıldı. Sergi beş gün boyunca açık kalacaktır. Fotoğraf sergisinin düzenlenmesinde emeği geçen tüm meslektaş ve üyelerimize teşekkür ederiz” dedi.

İlgili Haberler

Dünyadan
17 Nisan 2024
Başkan Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Eskrim Dünya Şampiyonu oldu

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Gençler ve Yıldızlar Eskrim Dünya Şampiyonası’nda yıldız erkekler epede dünya şampiyonu oldu. İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik eksrim de Dünya Şampiyonu oldu. Milli gururumuz Çevik, Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da devam eden Gençler ve Yıldızlar […]

Belediye
16 Nisan 2024
İBB MECLİSİ 9. DÖNEM İLK OTURUMU İMAMOĞLU TARAFINDAN AÇILDI

İBB 9’ncu seçim dönemi ilk oturumu, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinden üçüncü kez başarıyla çıkan Başkan Ekrem İmamoğlu tarafından açıldı.  Oturumu açmadan önce, toplam 315 kişiden oluşan İBB Meclis üyelerinin ellerini tek tek sıkan İmamoğlu, “31 Mart 2024 seçimlerinde halkımız, demokratik hakkını kullanmış ve İstanbul’u 5 yıl daha yönetmemiz yönünde bizlere vazife vermiştir. 5 yıl […]

Kadikoy’s Digitized Youth Spearhead Bitcoin Revolution, Shaping Future of Turkish Economy
Kadikoy’s Digitized Youth Spearhead Bitcoin Revolution, Shaping Future of Turkish Economy

Sunday, November 14, Kadikoy- The captivating district of Kadikoy in Istanbul is popularly known for its vibrant energy, historic marketplaces, and most recently, its enthusiastic digitized youth. Kadikoy’s younger demographic has successfully harnessed the potentials of blockchain technology, creating a new wave of economic revolution within the district. It’s the Youth of Kadikoy vs. the […]

Basında Kadıköy
09 Nisan 2024
KADIKÖY BELEDİYE MECLİSİ, MESUT KÖSEDAĞI BAŞKANLIĞINDA İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kadıköy Belediyesi’nin 31 Mart yerel seçimler sonucunda oluşan yeni meclisinin ilk toplantısı Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında gerçekleşti. Kadıköy Belediye Meclisi yeni döneminin ilk toplantısını yaptı. Kadıköy Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında 9 Nisan Salı günü Kozyatağı Kültür Merkezi’nde bulunan Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya siyasi partilerin ilçe başkanları ve Kadıköylüler katıldı. Meclisin ilk toplantısında Meclis […]