Deneme Bonusu Veren

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İnadına Okan Buruk

Yayınlanma:
ABONE OL
İnadına Okan Buruk

En son yazacağımı en başta yazayım. Galatasaray’ın hocası Okan Buruk’tur ve bu sezon sonuna kadar böyle devam edecek.

Sezon sonu duruma göre bakılır ve gereken neyse yapılır. Kayserispor maçına dönecek olursak, taraftar baskısıyla, “Kerem ilk 11’de başlamasın” dendi, ilk 11 başlamadı. “Mertens sol açık Mata 10 numara oynasın” dediler ve öyle de oldu. Sol bek de Kazımcan’ı istediler, oynadı.

Şimdi taraftar kalkmış sosyal medyada Okan Hoca’yı yerden yere vuruyor, hocalığını eleştiriyor. Daha sezonun 10. haftası, yolun başı. Ne gördünüz de hemen hocayı göndermeye kalkıyorsunuz.

İLGİLİ HABER EĞİTİMDE ÇÖZÜM!

Torrent denen “genç oyuncu düşmanına” bile 20 maç sabır gösterdiniz. Bu arada evet Okan Hoca ve yönetim taraftar eleştirisine bir süre kulak kapamalı.

Her eleştiriyi de kafaya takmamalı. Yoksa kadroyu hoca değil taraftar yapar. Şu ana kadar hoca taraftarı kırmadı, hiç karşı karşıya gelmedi. Artık bu saatten sonra yapılacak tek şey Galatasaray’ı “doğrayan hakemlere” verilecek en sert tepki olmalı.

Tekrar Kayserispor maçına dönecek olursak, daha 1. dakikada Galatasaray’ın penaltısı verilmedi. Kayserispor’un faullü golü geçerli sayıldı. Barış Alper’in nizami golü iptal edildi. Şimdi soruyorum, sorun Okan Hoca’da mı yoksa Galatasaray’ı sezon başından beri “katleden” hakemlerde mi? 

Galatasaraylılar, gün birlik olma günü, Okan Hoca’ya, yönetime ve futbolculara sahip çıkma, sabır gösterme günüdür.

author avatar
Yusuf POLAT
Merhaba, 2002 yılında Akşam Gazetesine stajyer olarak başladım, yaklaşık 10 yıl kadar burada grafikerlik görevini üstlendim. Sonrasında çeşitli gazete ve internet sitelerinde grafikerlik, editörlük ve yazarlık yaptım. Basın sektöründe 20. yılıma girdim.

İlgili Haberler

Yazarlar
15 Nisan 2024
15 – 21 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 21 Nisan Güneş, Merkür, Venüs Dikkat!

15 Nisan haftası Güneş Tutulmasından sonraki hafta olup haftanın en olumsuz günü 21 Nisan Pazar günüdür. Güneşin katsayısı 20 Nisandan itibaren -2 seviyesine düşecektir ve Natal Güneş ve Marsı Koç, Boğa, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak**, Kova, Balık olanları son derece olumsuz etkileyebilir. Bilhassa Yengeç ve Oğlak burçları 20, 21 Nisanda Tr Güneşden son […]

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]

Basında Kadıköy
02 Nisan 2024
Çiçeği Burnunda Yazar Zehra Güngör

İnternette arattığımızda hakkınızda az şey buluyoruz. Biraz gizemli bir yazar mısınız ve sizi kendinizden dinleyelim mi?   Çok hoş bir soru. Teşekkürler… Bilerek gizemli olan birisi değilim. Fakat gizemi de severim. Açıkçası dijital dünyayla aram pek iyi değil. Kendimi pek eğitemediğim bir yer burası. Haliyle uzak kalmayı tercih ediyorum. Belki de eski kafalıyım. (Gülüyor) Ben […]