MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Belediye, Büyükşehir, Caddebostan, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum, Yaşam » 30 Ağustos’ta vatandaşlar denize akın etti, İstanbul plajları doldu taştı

30 Ağustos’ta vatandaşlar denize akın etti, İstanbul plajları doldu taştı30 Ağustos Zafer Bayramı’nda denize girmek isteyen İstanbullular plajlara akın etti. Resmi tatili fırsat bilen vatandaşlar, Şile’de Caddebostan, Ağva, Tuzla plajlarında yoğunluk oluştururken, yoğunluk havadan görüntülendi.

30 Ağustos’ta vatandaşlar denize akın etti, Şile’de plajlar doldu taştı – Tıkla İzle

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın resmi tatil olmasını fırsat bilen vatandaşların uğrak noktası Şile plajları oldu. Sabahın erken saatlerinden itibaren yola çıkarak plajlara gelen vatandaşlar Şile plajlarında yoğunluk oluşturdu. Kimi vatandaş denize girmeyi, kimisi ise güneşlenmeyi tercih etti. Öte yandan Şile’de Ayazma plajında oluşan yoğunluk havadan görüntülendi.

Konu hakkında konuşan vatandaşlardan Ömer Şener, “Yoğun bir İstanbul gününden sonra 30 Ağustos tatilini arkadaşlarla Şile’de denize girerek değerlendirmek istedik. Şile güzel bir yer. Denize girmek için bugün tam günü. Bugün çok kalabalık yer seçmek için çok dolaştık anca bulduk. Ümraniye’den geldik. Arabaya da yer bulamadık” dedi. Mert Göz, “Fırsat bu fırsat dedik, Şile’ye geldik. Yüzüyoruz, Denize giriyoruz tatil yapıyoruz” dedi.

📆 31 Ağustos 2022 Çarşamba 13:42   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR