SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yunanistan Taşımacılık Hizmetleri

Yayınlanma:
ABONE OL

Yunanistan nakliye hizmetleri kapsamında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Saygınlar Nakliyat, her türlü yük taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Firmamız 10 yıllık tecrübesi ile hizmet kalitesinden söz ettirmeye ve ürünlerinizi taahhüt ettiği süreçte adrese ulaştırmaya devam etmektedir. Sizlere belirlediğimiz zaman aralığında eşyalarınızı adrese teslim etmekte ve teslimat gerçekleştiğinde tarafınıza bilgi göndermekteyiz.

Uluslararası taşımacılık sektörü her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Ülkeler arası gelişen ticari ilişkiler talepleri arttırmakta olup pek çok nakliye firmasını da ortaya çıkarmaktadır. Bizler 10 yılı aşkın zamandır %100 kaliteli hizmet sunan nadir firmalardan biriyiz. Diğer ülkelerde olduğu gibi Yunanistan Nakliye de Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize CMR sigortası kapsamında eşyalarınızı güvenceye alarak Yunanistan nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Yunanistan Frigo Nakliye

Yunanistan frigo nakliye hizmetleri refeer araçlarımız kapsamında gerçekleşmektedir. Dorselerimiz ısı sensörlü olup, kasalarımızda soğutucu yer almaktadır. C2 yetki belgesine sahip olan araçlarımızda çalışan şoförlerimiz yüklerin artı eksi derecelerini ayarlayarak sapasağlam şekilde ürünlerin adrese teslim edilmesini sağlamaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak yıllardır frigo hizmeti vermekte ve nakliye hizmetlerimizi artı eksi derecelere sahip araçlarımızda yürütmekteyiz. -18 ve -26 dereceye sahip tırlarımıza soğuk zincir ürünlerinizi özenle yüklemekte ve bozulmadan ilk günkü tazeliklerini koruyarak adrese ulaştırılmasını sağlamaktayız. Sizler de soğuk zincir kategorisinde yer alan tüm yüklerinizi firmamız aracılığı ile Yunanistan’a ulaştırabilirsiniz.

Yunanistan Parsiyel Nakliye

Yunanistan parsiyel nakliye hizmetlerimiz profesyonel kadromuz eşliğinde başarı ile gerçekleşmektedir. Parça eşya taşımacılığı anlamına gelen parsiyel, ülkemizden en sık talep aldığımız hizmetler arasında yer almaktadır. Pek çok avantaja sahip olan parsiyel eşya taşımacılığı özel bölmeli araçlarımız dahilinde yapılmaktadır. Çok fazla uzmanlık gerektiren parsiyel  taşımacılık sunduğumuz diğer taşımacılık faaliyetlerine nazaran daha ekonomik ve hızlıdır.

Parsiyel taşımacılık farklı müşterilerimizin eşyalarını tek bir araçta taşıdığımız için çok daha hızlı gerçekleşmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak hiçbir müşterimizi mağdur etmek istemediğimiz için yüklerinizi taahhüt ettiğimiz zamanda ulaştırmaktayız. Firmamız tarafından başarı ile gerçekleşen parsiyel taşımacılık ortalama 1 hafta sürmektedir. Ancak bu süreç trafik yoğunluğuna ve iklim şartlarına göre farklılık göstermektedir. Siz de parça eşyalarınızı Türkiye’den Yunanistan’a göndermek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan Nakliye Fiyatları

Yunanistan nakliye fiyatları müşterilerimize uygun skalada sunulmaktadır. Ancak fiyatlarımızı etkileyen farklı kriterler bulunmaktadır. Taşınacak yük miktarı, ağırlığı ve gidilecek yol mesafesi ücretlerimizi belirlemede yardımcıdır. Bize mail adresimizden ulaşarak yük ve ikametgah bilgilerini paylaşıp net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

https://www.sayginlarnakliyat.com/yunanistan-nakliye  Yunanistan Nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler

Büyükşehir
08 Şubat 2024
Bitexen Winterfest, Uludağ’da ilk periyotunu muhteşem bir enerjiyle tamamladı!

Uludağ’ın benzersiz festivali Bitexen Winterfest, yıldız isimlerle dolu ilk periyotunu dün gece gerçekleşen unutulmaz etkinliklerle taçlandırdı. SULEIMAN, Kubilay Caner ve Doğukan Ustaoğlu’nun performanslarıyla başlayan gece, RedBull sponsorluğunda düzenlenen “Kayak Odasında Da Parti Olur Mu?” isimli oda partisiyle heyecanını zirveye taşıdı. Oda partisi coşkusunun ardından, festivalin kalbi VIBE sahnesinde Madrigal’in büyüleyici performansı ve Caner Üstüner’in enerji […]

Eğlence
15 Ocak 2024
Bu Müzikal bir başka “Bir Evlilik Müzikali”

“Bir Evlilik Müzikali”nin prömiyerinde seyirci ile buluşma tarihi 2022. İki yaşına basmış bir oyundan bahsediyoruz. Hala ilk günkü heyecanı ve güncelliği sürüyor mu sizin için?   Aslında bu soruya en dürüst cevabım, koruduğunu zannediyor olur. Daha açık konuşmak gerekirse, oyunu ben yazdığım için sürekli güncelleme yapabiliyorum. Eskiyen, işlemeyen, çürüyen yerlerini atıp, yeni espriler, yeni durum […]

Ekonomi
02 Ocak 2024
TEKNİK YAPI: 2024 Tüm Zorlukları Aşacak Güçteyiz

2023’de yaşanan doğal afet, sınır komşularımızın savaşları gibi birçok olumsuz şartların sektörü ve ekonomiyi zorladığını belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Umut Durbakayım, aynı süreçte alınan ekonomik tedbirlerle olumsuz etkinin azaldığını ve 2024 için beklenti oluşturduğunu açıkladı. Sektöre yönelik 2023 değerlendirmesi ve 2024 öngörülerini açıklayan Umut Durbakayım, sektör üzerindeki ekonomik ve diğer faktörlerin önceki yıllara […]

Basında Kadıköy
30 Aralık 2023
DEPREMZEDE ÇİFTÇİLERİN ÜRÜNLERİ KADIKÖY DAYANIŞMA PAZARI’NDA

Pazardan elde edilen gelirin tamamı depremzede üreticilere gönderiliyor. 30’dan fazla ürünün yer aldığı dayanışma pazarlarının 7.’si bugün Kadıköy Kozyatağı Mahallesi’nde bulunan Prof. Dr. Kriton Curi Parkı’nda kuruldu. Kadıköy Belediyesi, 6 Şubat Depremi’nin yaralarını sarmaya çalışan Hatay halkıyla dayanışmaya devam ediyor. Hatay’da üretim yapan çiftçilerin ve kadın kooperatiflerinin ürünlerini Kadıköy’e getiren belediye, kurduğu dayanışma pazarlarıyla depremzede […]