MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Sağlık » Dhi Saç Ekimi Yöntemleri
Dhi Saç Ekimi Yöntemleri


Saç ekimi aşamasında birçok yöntem bulunur ve bu yöntemlerden birisi de dhi saç ekimi yöntemidir. Bu yöntemin fue yönteminden temel farklılığı olarak kanal açmaya ihtiyaç duyulmamasıdır. Klasik saç ekim yöntemlerinde kişinin saç derisinde kanallar açılması ya da kesi açılması ihtiyaçları bulunur. Bu nedenle hastaların yeni tedaviler ile daha rahat işlem yaptırmaları gereklidir.

Bu aşamada ön plana çıkan bir yöntem olan dhi saç ekimiyönteminde kişinin saç derisinde kesilerin açılmasına ihtiyaç duyulmaz. Bu nedenle bu yöntemin uygulanması ile birlikte kanamalara ya da enfeksiyon hastalıklarına rastlanmaz.

Dhi Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Son yıllarda tedavi aşamasında ön plana çıkan bu yöntemin uygulanması aşamasında ilk olarak hangi bölgeye işlem yapılacağına karar verilir. Bunun dışında hangi bölgeden greftlerin alınacağını bilmek de önem taşır. Bu nedenle insanların genellikle ense kökünden greft alınarak işlemler tamamlanabilir. Dhi aleti ile birlikte ilgili donör bölgeden saç kökleri alınarak aynı alet ile dikim yapılır.

Dhi Saç Ekimi Kimlere Uygulanır?

Saçların miktarından memnun olmayan kişilerin yanı sıra aynı zamanda bu yöntem kısmi kelleşme olan kişiler için tercih edilir. Aynı zamanda bu yöntemin uygulanması aşamasında hastalarda ortaya çıkan saç kıran gibi sorunların tedavisi de yapılabilir. Bazı hastalıklar insanların yoğun olarak saçlarının dökülmesine neden olur. Bu nedenle de hastaların tedavisinde dhi saç ekimi hizmetlerinin önemli sonuçları karşımıza çıkar.

Dhi Saç Ekimi Öncesi

İşlem öncesinde hastaların sigara ya da alkol gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durması gereklidir. Günümüzde bu tür işlemlerden önce kan sulandırıcı ilaçların yanı sıra takviye ya da vitamin ilaçlarının alınmaması gereklidir. 

Dhi Saç Ekimi Yaptıranlar

Bu tür işlemleri yaptıranların dhi saç ekimi fiyatları ile ilgili yorumlarına bakarak karar verebilirsiniz. Bunun yanında bu yöntem sayesinde hastalarda saç ekiminin kalıcı etkileri söz konusu olduğundan dolayı uzun vadeli işlemler olarak karşımıza çıkar. Tedavi yönteminin yanı sıra sağlık merkezi seçimi aşamasında yaptıranların yorumlarından faydalanabilirsiniz. Bu aşamada internet kaynakları önemli kaynaklar olarak karşımıza çıkar.

Dhi Saç Ekimi Sonrası

Birçok insanın günümüzde tercih ettiği dhi saç ekimi fiyatlarıve avantajları ile ön plana çıkar. Bunun yanında bu işlemlerin gerçekleştirilmesi sonrasında kişinin belirli bir süre istirahat etmesi ve aynı zamanda hastaların bu konuda öz bakım becerilerini yerine getirmesi önemlidir. Aynı zamanda banyo yapmak ya da saç derisine şampuan sürmek için bir müddet beklemek gereklidir.

Sonuç olarak bu yöntemin sonrasında bakım yaparak daha fazla saç kökünün ayakta kalması sağlanabilir. Özellikle son zamanlarda bu yöntem avantajları ile ön plana çıktığından dolayı tercih edilen işlemler olarak bilinir. Aynı zamanda ağrısız ve konforlu bir işlem olduğundan dolayı da tercih edilen bir sistemdir.

Dhi Saç Ekimi Yorumları

Siz de bu tür işlemler ile ilgili karar almakta zorlanıyor iseniz, internet sitelerinde yer alan yorumlara bakarak karar verebilirsiniz. Gerek bu tür yorumlar gerekse de internet sitelerinde sunulan danışmanlık hizmetleri sayesinde en nitelikli bilgilere ulaşmak temin edilmiş olur. Günümüzde bu konuda hizmet almak için sosyal medya yorumlarına bakabilmek de mümkündür.

Dhi Saç Ekimi Fiyatları

Fiyat olarak saç ekimi yöntemlerinin değişen fiyatları bulunur. Bu tür fiyatlar aynı zamanda sağlık merkezlerine göre de değişiklik gösterir. Günümüzde sağlık merkezlerinde hastaya özel uygulamalar da bulunduğu için fiyatların değişebilmesi mümkündür. Son zamanlarda uygun fiyatlar ön plana çıkar. Siz de sağlık merkezlerinden dhi saç ekimi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://tr.primehtc.com/dhi-sac-ekimi/ hakkında bilgi için hemen tıklayın.

📆 28 Temmuz 2021 Çarşamba 12:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR