MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Sağlık » Hydrafacial Uygulaması İle Kusursuz Bir Görüntüye Sahip Olun
Hydrafacial Uygulaması İle Kusursuz Bir Görüntüye Sahip Olun


Hydrafacial uygulaması tıpkı baby face beauty uygulaması gibi ciltte harika bir görüntüye sahip olmak için kullanılan uygulamalardan biridir. Ciltte oluşan birçok problemi ortadan kaldırarak tek bir işlem ile muhteşem bir görüntü elde etmenizi sağlar.

Özellikle hydrafacial fiyatları uygunluğu ile de sıkça tercih edilir. Böylece uygun fiyata kusursuz bir görüntü elde edilir.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Hydrafacial uygulaması yüksek teknolojinin güzellik alanında yapmış olduğu muhteşem uygulamalarından biridir. Hydrafacial uygulamasından önce çeşitli cilt bakımları teker teker ve farklı işlemlerle yapılırken hydrafacial uygulaması ile tek bir teknikle birkaç cilt bakımı yapılabilir. Bu yüzden Hydrafacial uygulamasını keşfeden birçok kişi tek tek işlem yapmak yerine bu uygulama ile tek bir işlem yaptırmış olur.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial cilt bakımı son zamanların trend uygulamalarından biridir. Ayrıca hydrafacial fiyatlarıbakımından da en uygun cilt bakım uygulamalarındandır. Cilt bakımı için özel bir işlem uygulanır.

Bu işlemler genç ve yaşlı ciltler olmak üzere her cilt tipine rahatlıkla uygulanır. Cilt bakımı sonrasında ayna karşısındaki görüntü kişileri adeta büyüler. Bu özel teknik birçok güzellik uzmanın tavsiye ettiği ve kullandığı bir işlemdir.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Cildinizde çeşitli sebeplerden dolayı kırışık ve çizgiler meydana geldiyse, cildinizde inatçı akneler bulunuyorsa, siyah noktalarla başınız dertteyse Hydrafacial uygulaması bu sorunlardan kurtulmanızı ve harika bir görsellik yakalama avantajı yaratır. Bu yöntem avantajlarla dolu olduğu için sıklıkla tercih edilen yöntemdir. Hydrafacial fiyatları uygun olması uygulamayı yaptıracak olan bireyler için diğer avantajlardan biridir.

Baby Face Beauty Nedir?

Baby face beauty bebeksi bir yüz elde etmek isteyen bireyler için iki aşamalı yapılan uygulamalardan biridir. Diğer uygulamaların aksine kısa vadeli değil uzun vadelidir. Uzun süre yüzün bebeksi bir yapıya sahip olmasını sağlar.

Ünlü isimler bebeksi bir cilde sahip olmak için sıklıkla bu yöntemi tercih ederler. İki aşamalı yöntemle yapılan bu uygulama maksimum 10 dakika sürer. Hızlı ve acısız olması tercih edilme nedenlerinden biridir.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Uygulaması oldukça basit olan bu yöntem özel bir lazer cihazı ile cildin en alt tabasına ulaşılması dağlanır. Cildin en alt tabakası cilt yüzeyinin görüntüsü için önemli bir yere sahiptir. Cildin en alt tabakasına ulaşıldıktan sonra vitamin içeren ampuller cildin en alt tarafına yerleştirilir.

Bu ampuller uzun vadeli cildin sağlıklı olmasını sağlar. Bu yüzden baby face beautyuygulaması cildin uzun süre görünümün bebeksi durmasını sağlar.

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Birçok kişi tarafından başvurulan yöntemler arasında yer alan bölgesel incelme vücudun tamamına değil de istenilen bölgeye uygulanan bir işlemdir. Lipoliz kullanılarak incelme yapılması istenilen alana masaj yapılarak daireler çizerek dış yüzeye yapılan bir uygulamadır.

Bu yağların soğutularak parçalanmasına ardından ise yağların yok olmasına yardımcı olur. Bölgesel incelme uygulaması tek seansta değil de kişinin yağ oranına göre bir kaç seansta tamamlanmaktadır.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Sıkça tercih edilen bölgesel incelmeuygulamasının birden fazla yöntemi bulunur. Her yöntem kendi içerisinde farklı özellikleri barındırır. Lipoliz, lipocel en çok tercih edilen yöntemlerin başında yer alır.

Yöntemler farklı olsa da bütün yöntemler birbirine yakın sonuçlar vermektedir. Yöntem yapıldığı yere ve kişinin incelme istediği bölgeye göre değişkenlik gösterir.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Fiyat bakımından oldukça ekonomik olan bölgesel incelme her bütçeye hitap eder. Düşük, orta ve yüksek gelirli birçok kişi rahatlıkla bu işlemi yaptırabilirler.

Bölgesel incelme fiyatları işletmeye göre değişkenlik gösterir. Her işletme kendine özel bir fiyat belirler. Bölgesel incelme işleminin fiyatları aynı zamanda işlemin yapılacağı bölgeye göre de değişkendir.

📆 27 Temmuz 2021 Salı 12:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR