MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Sağlık » Estetik Uygulamaları
Estetik Uygulamaları


Estetik uygulaması denince akla İzmir liposuction gelebilir. Kilo problemi yaşayan binlerce insanın ortak sorunu bölgesel yağlanmalardır. Hemen hemen herkesin şikayetçi olduğu durumlardan bir tanesidir denebilir.

Yapılan diyetler, sporlar, egzersizlere rağmen bölgesel yağlanmalardan kurtulmak mümkün olmuyor bununla birlikte liposuction uygulamasına başvurulur. Estetik uygulamaları sadece bundan ibaret değildir. Buna karın germe ve burun estetiği de sayılabilir.

Liposuction Uygulamaları Nelerdir?

Halk arasında sıklıkla görülen ve bazı kişilerde kötü görünüme sebep olan durumlardan bir tanesi bölgesel yağlanmadır.

Hızlı kilo verme, hamilelik sonrası veya yapılan diyetlerden sonra sarkık cilt ortaya çıkmış olur. Bu yüzden tedavi yöntemlerine başvurulur ve uygulanmaya başlanır. Tam da yardıma İzmir liposuction yetişir.

Liposuction denince akla sadece göbekte meydana gelen yağlanma gelir. Fakat olay bundan çok daha fazlasını kapsar. Çünkü bölgesel yağlanma sadece göbekte görülmez. Sıklıkla kollarda ve basen bölgesinde görülmüş olur.

Geçmişten günümüze kadar devam eden sorunun giderilebilmesi için İzmir liposuction uygulaması tercih edilebilir. Uygulamalar kollar, bacaklar, basen, diz, inatçı yağlanmaların olduğu bölgelere rahatlıkla uygulanabilir.

Liposuction Kimlere Uygulanır?

Bakıldığı zaman İzmir liposuction uygulamasının herkes tarafından tercih edilebilen bir durum olduğunu görebilmek mümkündür. Kadınların ve erkeklerin tercih edebileceği bir uygulama yöntemidir.

Fakat bazı durumların göz önünde bulundurulması ve sorunun açıklığa kavuşturulması gerekir. İzmir liposuction uygulaması öncesinde hastanın vücut kitle indeksinin 30 veya altında olduğuna bakılır. 30’un üstünde olması durumunda işlem gerçekleştirilemez.

Karın Germe Nasıl Yapılır?

Bir diğer yöntem ise İzmir karın germe operasyonudur. Aşırı kilo aldıktan sonra ya da hamilelik sürecini atlattıktan sonra bölgesel sarkmalar görülür.

Sorunların giderilebilmesi için karın ile bel bölgesinin daha genç ve ince görünmesini sağlamak için karın germe ameliyatına başvurulur. İşlem sırasında hastaya anestezi uygulanır. Böylelikle ağrı hissedilmeden, işlem kısa sürede gerçekleştirilir.

İzmir karın germe işlemi için karnın alt kısmına enine olacak şekilde kesi yapılır. Karın derisinin alt tabakadan ayrılmasıyla birlikte buradaki yağ dokularının incelmesi sağlanır. Bu sayede fazla olan dokuların vücut dışına çıkarılması gerçekleştirilir.

Ayrıca İzmir karın germe ameliyatı ile gevşemiş olan karın duvarının kasları dikilir. Dikilen kaslar sayesinde karında meydana gelen gevşeklik giderilmiş olur.

Karın Germe Yöntemleri Nelerdir?

İzmir karın germe ameliyatı iki farklı şekilde görülür. Bunlar mini karın germe ile tam karın germe işlemi olacak şekilde ele alınır. Mini karın germede karında meydana gelen gevşekliğin göbek deliğinin alt kısmına uygulanır.

Göbek deliğinin olduğu yere kesi yapılmaz. Sadece karnın alt kısmına kesi yapılmış olur. Tam karın germe işleminde ise hastaların durumu çok ciddi olduğu durumlarda uygulanır. İzmir karın germe işlem öncesinde hastanın durumu hakkında bilgi sahibi olur ve gerekli olan planlamayı gerçekleştirir.

Burun Estetiği Kimlere Ve Nasıl Uygulanır?

Burundaki şekil bozukluğunu giderebilmek adına İzmir burun estetiği operasyonu için başvurulur. Burnun şeklini değiştirmek ve daha estetik görünüme sahip olmayı hedefleyenler için yapılır. Bazı durumlarda estetik görünüm sağlamak için yapılır.

Fakat bazı durumlarda ise sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için yapılır. Hastada herhangi bir sağlık sorunu görünmediği zamanlarda İzmir burun estetiği gerekli olan planlamayı yaparak, işlemi gerçekleştirmiş olur.

İşlem açık ve kapalı teknik kullanılarak İzmir burun estetiği gerçekleştirilmiş olur. Hastanın durumu göz önünde bulundurulur ve uygun olan yöntem seçildikten sonra çalışmalar başlatılır.

Lokal anestezi uygulaması altında yapılır fakat bazı durumlarda genel anesteziye gidilebilir. Kalıcılık sürecinin etkili ve başarılı olduğu bir uygulama yöntemidir. Bu yüzden güvenle tercih edilebilir.

Burun Estetiği Fiyatları

İzmir burun estetiği kişiye özel yapılır. Bunun için fiyat bilgisi almak isteyenlerin yanıldığı ve yanlış kararların alınmasına neden olur. Fiyatlandırma bilgisi sürekli çeşitli nedenlerden dolayı farklılık gösterir.

Kesin fiyat bilgisi alabilmek adına fiziki muayene yapılır ve sonrasında hastaya fiyat bilgisi sunulmuş olur. İletişim bilgilerinden de İzmir burun estetiği fiyatları hakkında bilgi alınabilir.

📆 16 Temmuz 2021 Cuma 11:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR