MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Sanatın Adresi


Yenilikçi ve güçlü bir ekip ile beraber, insanların yaşamlarındaki renk skalasını genişletmek için birçok farklı ürünü bünyesinde barındıran Daisy Line Art, müşterilerine her geçen gün yeni ürünler sunmaya devam eder. Sanatın olduğu yerde olmayı tercih eden bi e-ticaret sitesi olarak, satışa çıkarmış olduğu ürünlerin tamamı sanat malzemelerinden oluşur.

Hizmetleri

Bir e-ticaret sitesi olarak sektör içerisinde yer alan firma, alanında uzman bir ekip ile çalışır. Ürün tedariki için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdüren firma, sanata ilgi duyan kişilerin kendilerinden bir şeyler bulabilecekleri ürünleri bünyesinde barındırır. Daisy Line Art, sayılarla boyama seti olarak bilinen hobi ürünlerinin satıldığı e-ticaret sitesidir.

Ürünleri

Firmanın bünyesinde satışını gerçekleştirdiği ürün skalası oldukça dar olmasına rağmen, tek ürün modeli üzerinden onlarca farklı seçenek sunmaktadır. Sayılarla boyama seti satışı yapan Daisy Line Art, onlarca seçenek arasından kendinize en uygun olanı seçmenizde size yardımcı olur. Daisy Line Art üzerinden seçeceğiniz sayılarla boyama seti, herhangi bir eksik oluşmadan sizlere gönderilir. Setin paket içeriği ile ilgili tüm bilgiler ürün detaylarında yer alır.

Sayılarla Boyama Seti Nedir?

Sayılarla boyama seti ürün tedarikinde birçok firmaya oranla daha fazla seçenek sunan Daisy Line Art, yenilikçi bir ruha sahiptir. Her geçen gün yeni modellerin eklendiği web sitesinde sizlere sayılarla boyama seti sunar. Sayılarla boyama seti, bir tuval üzerinde numaralandırılmış alanlarla set içerisinden çıkan numaralı boyaların eşleştirilmesidir. Boyama işlemi bittikten sonra ortaya istenen resim çıkar ve duvara asmaya hazır hale gelir.

Güvenilir Alışveriş

Uygun fiyat garantisi ve güvenilir alışveriş modeli ile sayılarla boyama setini Daisylineart.com üzerinden alabilirsiniz. Müşterilerinin finansal ve kişisel bilgilerini SSL sertifikası ile koruma altına alan firma, ürün siparişi tarafına geçtikten sonraki 3 iş günü içerisinde kargolama işlemini gerçekleştirir. En kısa sürede müşteriye ulaşması için gereken özveriyi gösteren firma, ürünlerinde uygun fiyatlandırma yaklaşımını benimsemiştir. Tuvalin büyüklüğüne göre herkesin kendi bütçesine uygun olarak dilediği resmi satın alabilmesi ve boyayabilmesi mümkün olur.

Etiketler:
📆 07 Mayıs 2021 Cuma 10:01   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR