MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Sağlık, Toplum » Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Fiyatı
Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Fiyatı


Penil Protez uzun yıllardır üzerinde çalışılan ve günümüzde oldukça başarılı sonuçlar veren bir uygulama bütünüdür. Penil protez erkekler için uygulaması mümkün olan ve onların en temel sorunlarından olan penis sertleşmesi için tasarlanmıştır. Penil protezler günümüzde büyük yaygınlık kazanmış ve kendi içinde de geliştirilmiş uygulamalardır.

Penil protez erkekler içindir ve bir diğer adı da penis protezidir. Halk arasında penis protezi olmaktan ziyade mutluluk çubuğu olarak kullanılmaktadır. Penis protezi erkek üreme organı olan penis için geliştirilmiştir. Dolayısıyla kadınlar için bir uygulama türü değildir. Penisin sertleşmesini sağlayan penil protezler oldukça faydalı görülmektedir.

Mutluluk Çubuğunun Çeşitleri Nelerdir?

Erkekler için tasarlanmış olan mutluluk çubuğu günümüzde birkaç çeşit ile uygulanabilmektedir. Bunlardan ilki ve yaygın olarak kullanılan Malleable olmaktadır. Sürekli olarak sertlik sağlamaktan olan bu penil protez türü ortalama 4 saate kadar işlevselliğini korumaktadır.

Diğer bir mutluluk çubuğu çeşidi ise İki Parçalı olarak adlandırılmaktadır. Bu iki parçalı penil protez daha çok ileri seviyede olmayan durumlar için kullanılmaktadır. İki parçalı penil protez tam sertlik vermez. Yarı sertlik etkisi görülmektedir. Bir başka mutluluk çubuğu ise Üç Parçalı olarak uygulanmaktadır. Bu daha çok istek anında kullanıma uygundur ve şişirilebilir bir yapıdadır.

Mutluluk Çubuğunun Fiyatları Ne Kadar?

Penis protezlerinin maliyeti size uygun olan proteze ve hastaneye göre değişebilmektedir. Ayrıca cerrahi sonrası hastanede kaldığınız gün sayısına göre de maliyet artabilir veya düşebilir. Penil protez implantasyon hizmeti kapsamı ile tedavi maliyeti duruma göre değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte, çoğu vakada bu operasyon için kısmen de olsa SGK kapsamından faydalanılabilir. Çünkü çoğu hastanın yaşadığı sertleşme bozukluğu vakalarının ardında genellikle eşlik eden başka bir rahatsızlık bulunmaktadır. Bu konuda daha iyi bilgi alabilmek ve sertleşme bozukluğu için öngörülen tedavilerin SGK ve özel sigorta tarafından kapsanma durumunu öğrenmek için bireysel olarak ürün sağlayıcı firma ile iletişime geçmek en doğru seçimdir.

Mutluluk Çubuğunun Ameliyat Masraflarını Devlet Karşılar mı?

Başarılı operasyonlarla penil protez uygulaması yaptırmak isteyenlerin merak ettiği mutluluk çubuğu fiyatı SGK kapsamına alınır mı sorusu her geçen gün artmaktadır. Direkt olarak devlet ameliyat masraflarını karşılamamaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken asıl nokta ise erkeklerin sertleşme sorununun kaynağı nedir; bunu iyi bilmek gerekir.

Eğer sertleşme sorunun oluşmasında daha önceden geçirilen veya halen geçirilmekte olan bir başka rahatsızlık etki ediyorsa SGK kapsamına alınma olasılığı yüksektir. Bu durumlarda yapılacak tetkikler ve analizler ile alınacak raporlar sayesinde mutluluk çubuğu fiyatı devlet tarafından karşılanabilmektedir. Bunun için ilgili sağlık uygulama kuruluşundan bilgi almak gerekmektedir.

Mutluluk Çubuğunun Ameliyatı ve Sonrası

Penis protezi uygulaması yaptırmak isteyenlerin gerekli kontrolleri uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Uygulanacak penil protez türü belirlenir ve operasyon aşamasına geçilir. Ameliyatlar ortalama bir saat kadar sürmektedir. Penisini hemen üzerinde karın bölgesini aşağısında kese açılır ve penisin süngerimsi kısmına penil protez uygulaması yapılır. Ameliyat sonrası 4-5 hafta kadar cinsel ilişkiye girilmemesi tavsiye edilmektedir. Daha fazla bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

📆 09 Nisan 2021 Cuma 20:54   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR