MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğlence, Etkinlikler, Genel, Kültür-Sanat, Magazin, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Sinan Akçıl ve Saide Guliyeva Azerbaycan için Söyledi!
Sinan Akçıl ve Saide Guliyeva Azerbaycan için Söyledi!


Sinan Akçıl ve Saide Guliyeva’ın Karabağ için söyledikleri şarkı yayınlandı.Azerbaycan, Ermenistan tarafından işgal edilen topraklarını geri alırken Türkiye’den birçok alanda Azerbaycan’a destek gelmeye devam ediyor. Sanat dünyası da Ermenistan’ın Karabağ işgaline karşı verilen mücadeleye sessiz kalmadı. Şarkıcı Sinan Akçıl, kaleme aldığı “Daima Yaşa Azerbaycan” isimli şarkıyı, Saide Guliyeva ile seslendirdi. Sinan Akçıl ve Saide Guliyeva’nın, “Daima Yaşa Azerbaycan” isimli tekli çalışması yayınladı. 

Akçıl ve Guliyeva’nın seslendirdiği Karabağ şarkısının sözleri şöyle:Yeşil ve kırmızı maviBu bizdeki kalbin rengiÇocuğu yaşlısı genciHepsi cesur halkın sesiVatansız olmazKurşundan korkmazHepimiz tek can sen daimaYaşa AzerbaycanKimseden korkmazHiç toprak satmazBayrağı heyecan sen daimaYaşa AzerbaycanHainler pusuda beklerAskeri nöbet beklerEvlatlar kayıp olur amaDoğruca cennetteler…
Klip link: https://youtu.be/I5RvieT8IF4

Galeri
📆 03 Kasım 2020 Salı 22:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR