MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Gezi-Alışveriş » Evlerimizin olmazsa olmazı halı teppichAnkauf
Evlerimizin olmazsa olmazı halı teppichAnkauf


Evlerde eksikliği en çok hissedilen seçim yapılırken insanı kararsızlık içinde bırakan olmazsa olmazımız halılar aslında sadece desen olarak teppichAnkauf değil bir çok açıdan farklılık göstermektedir. İnsanlar artık Almanyahalı alımı yaparken yalnızca rengine ve desenine değil sürdürülebilir olup olmadığına ya da ne kadar doğayla barışık bir halı aldığına da dikkat etmekte.. Bu açıdan bakarsak sürdürülebilir halı sektörünün başında gelen ülkelerden biri de Almanya olmaktadır..

Peki Almanya pazarında halıların böyle sürdürülebilir olması nasıl karşılanıyor?

Almanya’da özellikle eğitimli ve alım gücü yüksek olan kesim halı alımı sırasında halıların çevre dostu olmasına özellikle dikkat ediyor, TEPPICH ANKAUF MÜNCHEN doğa dostu ve üretimi esnasında ekolojik sisteme en az zarar veren halılarını göz önünde bulundurup özellikle bu halıları tercih ediyor. Artık en büyük ihtiyaçlardan bir tanesinin doğayı koruyup varlığını sürdürebilmek olduğu bu dönemde tabi ki alıcılar da buna özen gösteriyorlar. Halının üretim aşamasında ne kadar az canlıya zarar verilmesine ve en az enerji kullanımına sahip olan halıların hangileri olduğuna özen gösteriyor. Alım yaparken rengine ve desenine karar vermeden önce alıcılar hangi teknolojiyle üretilip insan sağlığı için ne kadar etkin olduğunu da sorgulamadan karar vermiyor.Alman tüketicisi bu konuda oldukça dikkatli olmakta ve genelde kendini Sosyal Sorumluluk sahibi olarak kanıtlamış firmaları tercih etmektedir. Özellikle bu alanda kendini kanıtlamış olan firmaları tercih eden tüketiciler bu hususları hiç önemsemeyen firmaları ise tamamıyla göz ardı etmekteler.

Almanya halısına dış ticarette de talep yüksek!!

TEPPICH ANKAUF KÖLN alımlarının bu kadar yüksek olmasındaki etki sadece yüksek bütçeli vatandaşlarından değil aynı zamanlarda birçok dış ülkeden de talep gelmesinden kaynaklanmaktadır. Önemli limanlara sahip olmasının da etkisi sayesinde birçok dış ülkeden de yüksek ölçüde rağbet görmekte olan halılar ülke ihracatına önemli ölçüde katkı sağlamaktadır..

Almanya pazarının genişliği daha birçok ürünle bilinirken halı alımı esnasında bu kadar özen gösteren alıcılarla birlikte gerek ülke içindeki alımlar gerekse ülke dışından yapılan alımlar Almanya ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Bu katkı da halılara gösterilen özenin dış dünyadaki tüketiciler açısından da beğeniyle karşılandığını kanıtlamaktadır..

Galeri
📆 28 Ekim 2020 Çarşamba 10:08   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR