MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Sağlık » Bebekler İçin Güneş Koruyucu Seçimine Dikkat!

Bebekler İçin Güneş Koruyucu Seçimine Dikkat!Bebeklerin cildi doğdukları ilk günden itibaren son derece hassas bir yapıya sahip oluyor. Bu nedenle  bebeklerin cildinin özellikle dış etkenlere karşı korunması çok büyük bir önem taşıyor. Dış etkenler arasında en önemli olan ise güneştir. Yüksek koruma faktörlü güneş koruyucular ile bebeklerin cildinin güneşin zararlı ışınlarına karşı korunması gerekiyor. Elbette   anne babalar tarafından güneş koruyucu seçiminin de  büyük bir titizlikle yapılması gerekiyor.

Dünya çapında 11 yıllık bir araştırmanın sonucunda geliştirilen Mustela güneş koruyucu ise ailelerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği ürünlerin başında geliyor.  Özellikle deneyimli annelerin bu markanın ürün çeşitlerini gönül rahatlığı ile kullandığını belirtebiliriz. Yüksek oranda doğal  içerikler kullanarak bebekler için özel ürünler formüle edilen marka bebeklerin cildinin güneşe karşı korunmasını da  ihmal etmiyor.

Güneşin özellikle  cilt için son derece zararlı olabilen uv  ışınlarına karşı yüksek oranda koruma sağlayan güneş kremleri sadece bebekler için değil çocuklar için de güvenle kullanılabiliyor. Düşük toleranslı ya da güneşe karşı hassas olan cilt yapısına sahip bebekler ve çocuklar dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan yüksek koruma faktörlü güneş kremleri cilde kolaylıkla yayılıyor ve ağırlık hissi oluşturmuyor.

Güneş Koruyucu Kremler Yaz Tatillerinde Ailelerin İmdadına Yetişiyor!

Tuzlu su, klorlu su  ve kuma karşı yüksek direnç gösterebiliyor olması nedeniyle özellikle yaz tatillerinde aileleri bu güneş kremlerini rahatlıkla tercih edebildiğini belirtmek gerekir. Markanın ürünlerinin son yıllarda çok daha fazla ilgi görmesinin nedeni  sunduğu yüksek direnç sayesinde anne ve babaların adeta imdadına yetişiyor olmasıdır. Üstelik bu güneş kremleri yeni doğan bebekler için de kullanıma uygun…  Bebekler doğduktan hemen sonra kullanılmasında  herhangi bir sakınca bulunmuyor.

Bu arada markadan ürün çeşitleri arasında nemlendirici ve besleyici güneş sonrası losyon da bulunuyor.  Cildi nemlendiren ve bu sayede cilt kuruluğundan kaynaklı olan her türlü cilt probleminin  önüne geçebilen nemlendirici losyon da dermatolojik olarak gerekli tüm testlerden geçirildikten sonra kullanıma sunuluyor.  Markadan ürün çeşitlerini incelemek isteyenler soluğu mustela.com.tr  adresinde alıyor. Çünkü bu sitede güneş koruyucu ürünlerle ilgili merak edilen her türlü sorunun yanıtı mevcut!

📆 25 Temmuz 2020 Cumartesi 09:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR