MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Toplum » Kadıköy Hava Durumu
Kadıköy Hava Durumu


İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Kadıköy oldukça kabalıktır. Burada yaşayan insanlar farklı geçim kaynakları ile kendi ekonomilerini sağlamaktadır. Kadıköy ilçemizde pek çok farklı mimariler ve turistik mekanlar mevcuttur.  Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı pek çok turisti bünyesinde barındıran bu ilçemizin hava durumunu takip etmek için en doğru analizleri ile hava durumu haberleri yapan siteyi ziyaret etmeniz önerilir. kadıköy hava durumu, için farklı platformlardan haberleri takip etmenize de gerek yoktur. Tek bir site ile hava durumunu takip etmeniz de mümkündür.

Kadıköy’ün Hava Durumu Nasıldır?

Kadıköy ilçemiz kış ayları ılıktır, yaz aylarında ise sıcaktır.  Özellikle denizin nemi ilçede büyük oranda hissedilebilir. Neme ve yağışa bağlı olarak, günlük işlerinizi tamamlıyorsanız bunun için Kadıköy hava durumu takibini iyi yapmanız gerekir.  Özellikle bir haftalık ya da on beş günlük hava durumu tahmini yapan bir siteden detaylı hava raporlarını elde edebilirsiniz. Eğer Kadıköy’e bir gezi planınız varsa gideceğiniz gün için ve diğer günler için havanın nasıl olduğunu öğrenmenizde fayda vardır. Yağışlı günler için bu önceden hazırlıklı olmanıza da faydalı olacaktır.

Hafta sonu Kadıköy’e piknik yapmaya ya da deniz kenarında bakıl tutmaya gidecekseniz havanın nasıl olacağı hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekir. Özellikle Kadıköy’de çok fazla rüzgar olasılığı da vardır. Rüzgarlı havalar tüm gününüzü berbat etmeye yetecektir. Eğer tüm gün dışarısı için bir plan hazırlamamışsanız bunun için ilk etapta hava durumunu iyi bilmeniz gerekir.

https://havadurumu15gunluk.org/havadurumu/istanbul-kadikoy-hava-durumu-15-gunluk.html sitesinden hava tahmin olaylarını detaylı bir şekilde incelemeniz mümkün olacaktır. Kış aylarında don olayları ve yağış olaylarını öncende haber veren bu site sayesinde daha rahat ve daha bilinçli bir gün geçirebilirsiniz. Sitede yer alan kategoriler kolay ve anlaşılır bir şekilde ziyaretçisine sunulmuştur. Bunun yanında gün gün hava tahminleri ve gece hava durumu kaç derece olacağı gibi detaylar da site içinde mevcuttur. Sitede kar kalınlığı, deniz gel git olayları, rüzgar yönü gibi pek çok bilgi de kullanıcısına net bir şekilde sunulmuştur

Etiketler: , ,
📆 21 Nisan 2019 Pazar 18:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR