MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Gezi-Alışveriş » Anneler Gününde Ne Tarz Hediyeler Alınır?

Anneler Gününde Ne Tarz Hediyeler Alınır?Anneler günü bizi büyüten ve yetiştiren, bize emek gösteren annelerimizi onurlandırmak amacı ile tüm dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel bir gündür. Ülkemizde anneler günü her mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanır. Bilinir ki annelik 7 gün 24 saattir. Resmi tatilleri, dini bayramları, yıllık izinleri yoktur. Bu nedenle en azından bugün anneler dinlendirilir, hediyeler alınır ve sürprizler yapılır. Tabi ki bu sürprizler günler öncesinden planlanır, hediyeler günler öncesinden alınır. Bir de hediyeniz annenizin çok seveceği, çok beğeneceği bir hediye ise “Anneler günü gelse de hediyeyi versem.” diye bakılır. Annenizin tarzına göre alacağınız hediyenin kategorisi değişse de annenizin beğenisini kazanacak tüm hediyeler Hediye Rengi’nde!

Anneler Günü İçin En Güzel Hediye Seçenekleri

Anneler günü için alınacak hediye son güne bırakılmamalıdır. Vakit varsa günler öncesinden düşünülmeye başlanmalıdır. Annenizle dışarı çıktığınızda annenizin gözüne takılan şeyleri aklınızda tutun. Ya da konuşma esnasında belli etmeden sorabilirsiniz. Böylelikle annenizin ne tarz bir hediye istediğine karar verebilirsiniz. Buna göre; takı ve aksesuar, dekorasyon, cüzdan ve çanta, kişiye özel hediyelerden alabilirsiniz.

Anneler günü hediyesi olarak takı hediye almaya karar verdiyseniz onun hangi tarz takıları kullanmayı sevdiğini bilmeniz gerekir. Bu kolye, küpe, bileklik ve yüzükten oluşan bir set de olabilir veya tek olarak alabilirsiniz.Takı görünümü olarak sade ama şık, daha taşlı ve gösterişli, kişiye özel takılar gibi, annenize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Anneler gününde anneye hediye olarak daha kişisel hediyeler alınması tercih edilir. Ama dilerseniz de annenize dekorasyon hediyesi alabilirsiniz. Bu bir biblo, aile fotoğrafının bulunduğu ilginç çerçeveler, değişik duvar saatleri gibi dekorasyon hediyeleri olabilir.

Kadınların en çok kullandığı aksesuarlardan biri çanta ve cüzdanlardır. Genellikle anneler büyük çantaları tercih ederler. Büyük çantalara daha çok şey sığdığı için daha çok ihtiyaca cevap verirler. Cüzdanlarda ise çok cepli cüzdanlar daha kullanışlı görünür. Ama daha az cebe sahip cüzdanlar da kişinin zevk ve beğenisine göre tercih edilir. Anneler günü hediyesi için annenizin en sevdiği renk ve modelde çanta, cüzdan alarak beğenisini kazanabilirsiniz.

Anneye hediye alırken daha özel olmasını istiyorsanız kişiye özel hediyelerden yararlanabilirsiniz. Hediye Rengi’ndeki kişiye özel hediye yelpazesi oldukça geniş olduğundan annenize uygun o özel hediyeyi bulabilirsiniz. Kişiye özel defter, isme özel kalem, kişiye özel kolye, isme özel cüzdan gibi birçok kişiye özel hediye seçenekleri mevcuttur.

https://www.hediyerengi.com/kategori/anneler-gunu-hediyesi
📆 22 Nisan 2019 Pazartesi 18:07   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR