MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » TAYK 48. yılında yine yelkenleri açıyor
TAYK 48. yılında yine yelkenleri açıyor


Türkiye Açık deniz Yarış Kulübü (TAYK) geleneği 48 yaşında. Özellikle açık deniz denizciliği  ve yarışçılığı alanında en kapsamlı organizasyonları düzenleyen TAYK, sezonu ViaPort Fahir Çelikbaş * Kupası yat yarışları ile 14 Nisan 2018 Cumartesi günü açıyor.

14 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 10:30’da Moda Deniz Kulübü’nden verilecek olan start ile başlayacak yarış aynı gün akşam saatlerinde ViaPort Marina-Tuzla’da tamamlanacaktır.

15 Nisan 2018 Pazar günü Tuzla parkurunda yapılacak olan iki koy içi yarış ile devam edecek olan seri, 21 Nisan Cumartesi günü yine Tuzla parkurunda düzenlenecek olan iki yarışla tamamlanacaktır.

  1. Yıl Türkiye Açık deniz Yarış Kulübü (TAYK) trofesi ilk yarışlarına İstanbul’da bulunan tüm yatların ve yaklaşık 1,000 yelkencinin katılımları beklenmektedir.

Bu sene  özellikle firmaların yatlara destek vermesi dikkat çekiyor. Yelken; yeni bir sponsorluk platformu olarak firma imajı ve şirket çalışanlarının motivasyonu için yoğun olarak kullanılıyor.

İlk iki gün ödülleri 15 Nisan 2018 Pazar akşamı, son gün yarışı ve final ödülleri 21 Nisan 2018 Cumartesi akşamı yarış bitiminde ViaPort-Tuzla Marina’da verilecektir.

Yarış sonuçları ilgili görseller ile birlikte yarış bitiminde paylaşılacaktır.

📆 09 Nisan 2018 Pazartesi 12:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR