MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Kadıköy’ün örnek imamı, Diyanet’in büyük ödülüne layık görüldü

Kadıköy’ün örnek imamı, Diyanet’in büyük ödülüne layık görüldüÖzel Haber: Adem Giden

Hasanpaşa Camii’nin örnek imamı Levent Uçkan Türkiye gündemine oturdu. Olağan görevinin dışında madde bağımlılarını rehabilite için çalışan, imkanı olmayan öğrenciler, evsizler ve yoksullara çare olmak için çabalayan imam, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından “İyilik Ödülü” ile taçlandırıldı.

Son aylarda ardı ardına geçen sözde din görevlilerinin saçma sapan açıklamaları milyonların tepkisini çekmiş, ciddi polemikler yaşanmıştı. Bu süreçte İslam dini adına olumsuz algılar oluşturmak isteyenlerin ekmeklerine adeta yağ sürüldü. Ağzından çıkanı kulağı duymayan sözde din adamlarının bazı söylemleri o kadar uç ve iğrençti ki, tepkisiz kalmak imkansızdı.

KENDİ CİVATALARINI GEVŞETENLER, GERÇEK EMEKÇİ DİN ADAMLARININ DA HAKKINI YİYOR…

Asansörü bir kadın ve erkek baş başa kullanırsa, o an halvet ortamı oluşurmuş, harammış! Şeyh, Challenger uzay mekiğinin civatasını gevşeterek düşürmüş! O uzay mekiğini yapacak beyinlerin yetişmesinin sağlanması gerekiyorken şu karşı karşıya kaldığımız acınası duruma bakar mısınız?

EN BÜYÜK TEHLİKE, GENÇLERDE DİNİ ALGILARIN SAPMASI!

Adeta “medya şarlatanı” haline dönüşen bu sözde din adamları yüzünden, özellikle yeni neslin dini algılarında sapmalar meydana  gelmesi kuvvetle muhtemel. Zira bu yönde her saçma sapan açıklamalar, gençleri dini vecibelerinden soğutabiliyor, özellikle bir boşluk içerisinde olanları ciddi tehlikeler bekliyor.

TEBRİKLER LEVENT HOCA!

Madde bağımlılarına, evsizlere, birçok muhtaç kişiye kapılarını açarak halka hizmetin nasıl olacağını nesnel olarak gözler önüne seren Levent Hoca’ya tebrikler yağıyor. Yüzünü bir karış asmış, antipatik ses tonu ile kaşlarını çatarak ürküten nameler ile kendisinin bile inanmadığını hissettirdiği cümleleri, eylemleri karşısındakilere aktarmaya çalışan sözde din adamları ise hala rahat rahat toplumun içinde barınabiliyor!

Galeri
📆 15 Mart 2018 Perşembe 20:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR