MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Toplum » Saadet Partisi, geniş katılımlı bir “Eğitim Kampı” düzenledi
Saadet Partisi, geniş katılımlı bir “Eğitim Kampı” düzenledi


Yerelde ve genelde iktidar olmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı, geniş katılımlı bir “Eğitim Kampı” düzenledi.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı, her geçen gün artan bir grafiklerle faaliyetlerine devam ediyor. “İstanbul’un Ağabeyi” olarak bilinen İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim’in önderliğinde çalışmalarını arttırarak sürdüren teşkilat, son olarak Ankara Kızılcahamam’da 3 gün süren “Eğitim Kampı” düzenledi.

Hedefini hem genelde iktidar olmak hem de İstanbul’da Büyükşehir Belediyesi dahil 40 belediyenin tamamını kazanmak olarak koyan ve “Bekle Bizi İstanbul” konseptiyle çalışmalarını sürdüren partinin kampına bine yakın parti yöneticisi katıldı. Heyecan, coşku ve motivasyonun üst düzeyle olduğu programda, Saadet Partisi’nin “Bilge Başkan” olarak anılan lideri Temel Karamollaoğlu da partililere seslendi.

Karamollaoğlu: Milli Görüş İstanbul’da Şaha Kalkacak

Konuşmasında İstanbul’un Türkiye’yi temsil ettiğini ifade eden Karamollaoğlu, “İstanbul’un ülkemiz için önemi büyük. Ülkenin dört bir tarafından hayatlarını idame ettiremeyen vatandaşlarımız buraya koşuyor. Bu nedenle nüfusu da sürekli artıyor. Bu manzaraya baktığımız zaman eğer biz İstanbul’a sahip çıkarsak Türkiye’ye sahip çıkabiliriz. İstanbul’u ayağa kaldırırsak Türkiye ayağa kalkar. Bu yüzden bu programı çok önemli görüyorum. İnanıyorum ki bu programın ardından Milli Görüş İstanbul’da şaha kalkacak. Eğer İstanbul’u ayağa kaldırır, buradaki havayı Anadolu’ya yayarsak tüm ülke ayağa kalkar” şeklinde konuştu.

Başkanlık Seçimini Saadet Kazanacak!

Öte yandan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Başkanlık seçimlerinde kendi adaylarını çıkartacaklarının altını bir kez daha çizdi. Saadet Lideri seçimleri kendi adaylarının kazanacağını da vurguladı.

📆 19 Şubat 2018 Pazartesi 13:12   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR