MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » ŞAŞIRDIK MI? Bir de “özgürlük yok” diyorlar, daha ne yapacaktınız?
ŞAŞIRDIK MI? Bir de “özgürlük yok” diyorlar, daha ne yapacaktınız?


Özel Haber: (Kadıköy Gazetesi Haber Merkezi)

Türkiye şehitlerine ağlarken,  milyonlar Mehmetçik’in yasını tutarken içinde bulunduğumuz bu zor günlerde birilerinin derdi ise çok başka. HDP sempatizanları, önlüklerini de giyerek Kadıköy’ün en merkezi noktalarında baskıdan taze taze çıkardıkları broşürleri esnaf esnaf gezerek dağıtıyor. 11 şehidimiz varken HDP Genel Merkezi yöneticileri Afrin’deki teröristlere selam yolluyor, uzantıları da Kadıköy’de propaganda yapıyor! Bir de “özgürlük yok” diye ağlıyorlar, daha ne yapacaktınız?

Kadıköy Gazetesi’nin görüntüleri, Halitağa Caddesi ve yakın çevrelerinden… Mehmetçik’in Afrin çarpışmasında 23. güne girilip 1.266 terörist etkisiz hale getirilirken Kadıköylüler, Mehmetçik’e destek mesajları yolluyor. Camekanlara bayraklar asılıyor, terör protesto ediliyor.

TERÖRİSTLER SİVİLLERİ KALKAN OLARAK KULLANDI, O AN 9 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU, HDP İSE…

Bir günde 11 şehit haberi Türkiye’yi derinden sarstı. O gün sadece 9 yiğidimizi, acı bir tuzak ile kaybettik. 1.027 rakımlı tepede çıkan çatışmada PYD/PKK’lı teröristlerin, aralarında çocukların da bulunduğu sivilleri kullanarak saldırıya geçtikleri ortaya çıktı. Sivillerin arasından el bombaları atan hainler, askerlerimizin büyük bir bölümünü şehit etti. Bu saatlerde kongre yapan HDP’lilerin mesajları ise iğrençti. “Afrin’de büyük bir direniş gerçekleşiyor. Neden? Çünkü siz halklara karşı savaş açarsanız kaybedersiniz. Çünkü Afrin halkı kendi evini, kendi yaşamını koruyor” diyerek Türk Silahlı Kuvvetleri’ne karşı nefretini açık açık kustu. Diğer yandan Sırrı Süreyya Önder de teröristbaşı Öcalan’a selam gönderdiğini ifade ederek, terör seviciliği yapmaktan geri kalmadı.

DEAŞ ile danışıklı dövüş yapan PYD/PKK’lı teröristlere bir kelime söyleyemeyen ve her fırsatta methiyeler düzen HDP’liler, bölge huzuru için canını dişine takan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne adeta hakaret ederek, milyonların yarasına tuz basarak kaos söylemlerini günden güne derinleştiriyor.

HANGİ DEVLET, KENDİSİNE KARŞI KARA PROPAGANDA YAPANA MAAŞLI ÖZGÜR YAŞAM VERİR?

“Barış, özgürlük” gibi söylemlerle milyonların gözünün içine baka baka “silahı dayatan odakları şirinleştiren” HDP uzantıları, sık sık özgürlük temasıyla kitleleri kendine çekmeye çalışıyor. Ortadoğuda birçok ülkede nüfus cüzdanları, vatandaşlıkları bile bulunmayan milyonları görmeyen HDP, Türkiye’de rahatça kışkırtma eylemlerini sahneleyerek şehit ve gazi ailelerini derinden yaralıyor.

MAAŞLI TERÖRİSTLER, YABANCILAR VE AJANLAR…

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terörle mücadelesinde karşısına çıkan gerçekler, Ortadoğu’da dönen büyük oyunu da gözler önüne seriyor. PYD/PKK saflarında öldürülenler arasında yabancılar ve ajanlar tespit ediliyor. PYD/PKK’nın dağılma sürecine girmesi ile birlikte örgütün ayakta tutulabilmesi için maaş dağıtıldığı, “ücretli terörist” grupları oluşturulduğu kamuoyuna yansıdı. Diğer yandan PYD/PKK ile danışıklı dövüş içindeki DEAŞ’ın üyelerinin de sakallarını keserek, PYD/PKK’ya katıldığı, köylerde sivil halk kılığına girdiği belirlendi.

KORKUSUZCA YAZACAĞIZ…

Kadıköy Gazetesi olarak ilçede dile getirilmeyenleri, “getirilemeyenleri” yazmaya devam edeceğiz…

Galeri
📆 11 Şubat 2018 Pazar 21:04   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR