MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Toplum » Başkan Alatepe, iş yeri ruhsatını bizzat verdi
Başkan Alatepe, iş yeri ruhsatını bizzat verdi


Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Step Ayakkabıcılık Fabrikasını ziyaret ederek iş yeri ruhsatını bizzat kendisi teslim etti.

Başkan Alatepe ile birlikte Başkan Yardımcısı Togay Çoban ve Ruhsat ve Denetim Müdürü Muhammed Taşbent hazır bulundu.

Belediye olarak sizlerin de emrindeyiz”

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, işletme sahipleri ile birlikte önce fabrikayı gezerek işçilerle sohbet etti. Alatepe; “Tüm çalışan kardeşlerime Allah kolaylık versin diyorum. Bugün buraya iş yeri sahibinizin ruhsatını takdim etmek ve kendisine teşekkür etmek için sizlerle bir aradayım. Çünkü açılan bu işyeri ile siz işçi kardeşlerimize istihdam sağladığı, ülkemiz ekonomisine de yoğun bir katkı sağladığı için özellikle teşekkür etmek ve ruhsatını bizzat vermek için geldik. Gelmişken de siz kardeşlerimize bu sıcak ortamda bir merhaba demek istedim. Hepimiz bu şehirde ve bu ilçede yaşıyoruz. Dolayısıyla yaşadığımız bu şehir ve ilçemizde birlikte yaşadığımız için ortak paydada buluşmamız gerekir. Sizler burada hayatınızı idame ederken aynı zamanda ülkemizin gelişmesine katkı sağlayarak önemli bir görevi yerine getirmiş oluyorsunuz. Belediye olarak sizlerin de emrindeyiz. Çünkü siz varsınız diye o belediye var. Belediyeler size hizmet etsin diye var. Hangi konuda ne talebiniz varsa, belediyemiz açık, telefonlarımız 24 saat açık, kapılarımız sonuna kadar sizlere açıktır ve her konuda sizlerin emrinizde olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Konuşması ardından Başkan Alatepe işyeri sahiplerine, işyeri açma ve çalıştırma ruhsatını teslim ederek, hayırlı olsun dileklerini ileterek Fabrikadan ayrıldı.

📆 09 Şubat 2018 Cuma 10:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR