MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Genel, Toplum » Başkan Sevim: “Ülke menfaatimiz için hep birlikte çalışmalıyız”
Başkan Sevim: “Ülke menfaatimiz için hep birlikte çalışmalıyız”


Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim Beykoz’da Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve Muhtarlarla bir araya geldi. Program Beykoz Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Kültür Merkezinde düzenlendi. Toplantıda Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve Muhtarlara bir konuşma gerçekleştiren “İstanbul’un Ağabeyi” Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, “Ülke
menfaatimiz için hep birlikte çalışmalıyız ve bir arada olmalıyız kutuplaşma olmasın. Öte yandan çağımızın en büyük belası ahlaki yozlaşmadır. Bunun için ciddi adımların da atılmasını istiyoruz” dedi.
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Beykozlu muhtarlarla bir araya geldi. Program Beykoz Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Kültür Merkezinde düzenlendi. Toplantıda Beykoz Belediyesi’nin performans raporu ve bütçe raporları değerlendirildi. Düzenlenen programa, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları ve birçok parti üyesi yoğun katılım sağladı.
“SAADET PARTİSİ OLARAK, ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ”
Programın açılış konuşmalarını gerçekleştiren Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, “Yerel yönetimlerde birçok sorun var. Bu sorunlar büyüyerek devam ediyor. Bizler yaşanan sorunların çözümlerini de sunuyoruz. Ancak, performans raporu ve bütçe raporlarını değerlendirdiğimizde birçok hataların ve yanlışların peş peşe geldiği görmekteyiz. Bu yanlışların düzeltilmesi için Saadet Partisi olarak, elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.
“ÇAĞIMIZIN BELASI AHLAKİ YOZLAŞMADIR”
Toplantıya katılan Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, “Ahlaki yozlaşmayı, madde bağımlılığının artışını, en mütedeyyin mahallelerde bile uyuşturucu satışı aldı başını gidiyor. Günümüzün en tehlikeli sorunlarından biriyle karşı karşıyayız. Ancak bununla ilgili bir adım istediğimiz düzeyde atılmıyor. Çağımızın belası ahlaki yozlaşmadır. Bir ana önce bu duruma dur denmesi gerekiyor. Burada mütedeyyin insanların yasadığı bir ilçemizin, müstesna bir mahallesinde uyuşturucu hızla yayılıyor. Sonuç olarak, Hükümet bu tür yerlere ciddi yaptırımlar uygulamalı ve artık bu tür ahlaksızlıklar son bulmalıdır” şeklinde konuştu.
ÜLKEMİZİN MENFAATİ İÇİN BİR ARAYA GELMELİYİZ
Sivil Toplum Kuruluşları Yöneticileri ve Beykozlu Muhtarlara seslenen “İstanbul’un Ağabeyi” Sevim, “Dış politikadaki geçmişten günümüze yapılan yanlışlıklar mevcut. Herkes iktidarı kandırdı ve kandırmaya da devam ediyor. Saadet Partisi olarak, her seferinde kutuplaştırıcı değil birleştirici bir dille siyaset yapılmasını dile getiriyoruz. Bu minvalde her kesimin siyasi ve
sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelmesini öneriyoruz. Bir takım zümreler bizim CHP’le görüşmelerimizi eleştiriyor. Peki, sizlerde Yenikapı ruhu adı altında CHP ve MHP’le bir araya geldiniz. Daha sonra kandırıldık dediğiniz çözüm sürecinde HDP’le defalarca masaya oturdunuz. Biz bu görüşmeleri hatalı bulmuyoruz, elbette ülke menfaati için, görüşülmelidir. Biz bunları siyasi bir çıkar amaçlı söylemiyoruz. Hepimiz bu milletin evlatlarıyız, dini, dili, rengi, mezhebi ne olursa olsun makul insanların konuşarak çözemeyecekleri sorun yoktur diyoruz” ifadelerini kullandı.
📆 06 Şubat 2018 Salı 11:15   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR