MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Sağlık, Toplum » Dr.Özgür Bolat, ‘Beni Ödülle Cezalandırma’ isimli kitabıyla dikkat çekiyor
Dr.Özgür Bolat, ‘Beni Ödülle Cezalandırma’ isimli kitabıyla dikkat çekiyor


‘Mutlu çocuk’ yetiştirmenin sırları

Beni Ödülle Cezalandırma’ isimli kitabıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat, ziyaretçilerine alanında uzman isimlerle dopdolu etkinlikler sunan Akasya Sohbetleri’nin konuğu oluyor. 18 Ocak Perşembe günü saat 15.00’da misafirlerle buluşacak olan Bolat söyleşisinde ebeveynlik psikolojisine değinecek.

 

Her ay birbirinden zengin etkinliklerle ziyaretçilerine dolu bir program sunan Akasya, bu sefer ünlü eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat’ı ağırlıyor. ‘Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?’ adlı söyleşisinde Bolat, çocuk eğitiminde doğru bilinen yanlışları, mutlu çocuk yetiştirmenin püf noktalarını anlatacak.

 

Dr. Özgür Bolat saat 15.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştireceği söyleşisinde ebeveynlik psikolojisini, mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmek için anne-babaların neler yapması gerektiğini Akasya misafirleriyle paylaşacak.

 

Akasya etkinlik programına www.ak-asya.com.tr adresinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşmak mümkün.

 

Dr. Özgür Bolat hakkında:

Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu Dr. Bolat, 1 yıl New York Üniversitesi’nden öğrenme psikolojisi eğitimi aldıktan sonra eğitim bursu kazanarak Harvard Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yüksek lisansı tamamladı. 2007 yılında Yeni Zelanda’da yapılan uluslararası bir konferansta ‘En İyi Genç Araştırmacı’ ödülünü aldı.  2008 yılından beri ‘Öğretmen Liderliği’ projesini sürdüren Dr. Özgür Bolat, şu an Hürriyet Gazetesi’nde köşe yazarlığı ve Türk Eğitim Vakfı’na danışmanlık yapıyor. Aynı zamanda kurmuş olduğu Gelişen Aile Akademisi bünyesinde yürüttüğü Anne Baba Okulu ile ebeveynlere mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmenin prensipleri üzerine eğitimler veriyor.

📆 15 Ocak 2018 Pazartesi 11:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR