MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Caferağa, Genel, Mahalleler, Manşet, Toplum » Kadıköy Kaymakamından “Gelin tanış olalım, işi kolay kılalım” toplantısı
Kadıköy Kaymakamından “Gelin tanış olalım, işi kolay kılalım” toplantısı


Kadıköy Kaymakamı Dr. Mustafa ÖZARSLAN, kurum amirleri ile birlikte Caferağa Mahallesindeki vatandaşlarla buluştu.

Moda Deniz Kulübünde vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dinleyen Kaymakam ÖZARSLAN, Mahalle Muhtarı Zeynep AYMAN’dan bilgiler aldı.


Kaymakam ÖZARSLAN : “Kaymakamlık olarak kurum amirlerimizle birlikte vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek bu sorunlara çözüm bulmak amaçlı mahalle ziyareti ve mahalle toplantıları yapıyoruz. Gelin Tanış Olalım İşi Kolay Kılalım diyoruz.

Bu sayede Kaymakamlığımıza veya ilgili kurumlarımıza gelemeyen vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerinde görerek değerlendirme imkanımız oluyor.” dedi.

Toplantıya katılan semt sakinleri de Kaymakam Özarslan’ın bu adımı sonrası memnuniyetlerini, “Bu vesileyle ilçemize yeni atanan kaymakamımıza hoş geldiniz diyor, sizinle ümitlendik sayın kaymakamımız, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyoruz, Kadıköy’de yaşanan sıkıntıları çözeceğinizi ümit ediyoruz” şeklinde dile getirdiler.

📆 12 Ocak 2018 Cuma 11:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR