MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi » Modalife İle Kendi Güzel Dünyanızı Yaratın
Modalife İle Kendi Güzel Dünyanızı Yaratın


Modalife, mobilyacılık sektöründe sahip olduğu liderlik konumunu korumak adına her zaman kendisini geliştirmeye çalışmaktadır. İstediğiniz ister yalnızca bir masa olsun, ister bütün evi en baştan dizayn etmek hiç fark etmez 20 yılı aşan tecrübesiyle Modalife, size en iyi hizmeti sunmak için karşınızdadır. Hedefi Türkiye’nin en büyük mobilya üreticisi ve perakende satıcısı olmak olan Modalife, bu hedefini gerçekleştirmek adına son yıllarda büyük adımlar atmıştır. Sahip olduğu iki dev fabrikada hem ürün çeşitliliğini de arttırarak birçok ürünü üretmekte hem de birçok kişiye istihdam kapısı olmaktadır. Üretimden satışa tüm süreçte asla aracı firma sokmayan Modalife, böylece daha çok kişiye iş sağlayabilmekte ve aynı zamanda da ürünlerin kalitesi konusunda daha kesin konuşabilmektedir.

 

Modalife, satış öncesinde müşterilerini memnun edebilmek adına onlara en iyi ürünü en uygun fiyata çıkarmaya çalışır. Bir mobilyanın iyi olması için hem kaliteli malzemeden üretilmesi hem de şık bir tasarıma sahip olması gerekir. Kaliteli malzemenin iyi bir şekilde de işlenmiş olması da elbette esastır. Malzemelerin kalitesinin maliyetinden asla kısmayan Modalife, bu malzemelerin en iyi şekilde işlenmesi için fabrikalarında son teknolojiyi kullanmaktadır. Tasarımlarının da hem çeşitliliği hem de günümüz modasına uygun olması için konularında uzman kişilerce çalışan Modalife ile beğendiğiniz bir koltuk takımına hem iyi kalitede hem hoşunuza giden bir tasarımla sahip olabilirsiniz. Hoşunuza giden tasarım ister modern ister klasik olsun, mutlaka beğeninize uygun bir ürünle karşılaşacağınızı size temin edebiliriz. Ayrıca eğer siz müşterilerimiz yalnızca kendinize özel bir tasarım isterseniz de yine buna uygun ürünleri Modalife’ta bulmanız mümkündür. Böylece evinizi yalnızca size özel ürünlerle süsleyebilirsiniz. Sizin küçük ama sevimli dünyanızın sizin zevklerinizi yansıtmasını istiyorsanız, Modalife en iyi seçim olacaktır.

 

Almak istediğiniz ürün bir masa, yalnızca bir yatak olabilir ya da salonunuzda eksik olduğuna inandığınız köşe takımı veya bütün evi yeni baştan dizmek adına düğün paketi de. Ne aldığınızın önemi olmadan Modalife, en hızlı bir biçimde tüm aldıklarınızı evinize en kısa zamanda gönderir. Yalnızca 1 günde aldığınız tek bir ürün olsun ya da tüm ev eşyaları olsun fark etmeden evinize doğru yola çıkacaktır. Ücretsiz olarak verilen bu hizmeti Modalife çalışanları bizzat yapmaktır. Sizi satış sonrasında da yalnız bırakmayan Modalife ile yalnızca kargo değil kurulum da ücretsizdir. Sizin tek yapmanız gereken hangi ürün ya da ürünleri beğenirseniz onu seçmek ve satın almaktır. Gerisini Modalife her şeyiyle birlikte halledecektir. Üstelik de eğer ürünlerde beklemediğiniz bir detay ya da Modalife’tankaynaklanan bir arıza olduğunu varsayalım, Modalife müşteri hizmetleriyle yapacağınız bir görüşme sonucunda sorununuzu çözmek adına anında sizinle iletişime geçilecektir.

 

 

📆 25 Aralık 2016 Pazar 16:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR