MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Etkinlikler, Genel, Manşet, Spor, Toplum » Boğaziçililer sporun enlerini seçiyor!
Boğaziçililer sporun enlerini seçiyor!


Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu olarak;

Türkiye’de profesyonel sporların gölgesinde kalmış engelli, amatör ve alternatif spor dallarının başarılarını öne çıkararak tanınırlığını artırmayı hedefliyoruz.

 

 

Endüstriyelleşmeden spor ruhunu koruyan spor dallarının ve sporcuların başarılarını gündeme getirmek vizyonuyla düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri, bu sene altıncı kez sporun enlerini belirliyor. Her sene spor camiasının geniş katılımıyla gerçekleşen ve geçen senelerde Arda Turan, İbrahim Kutluay, Cüneyt Çakır, Aykut Kocaman, Ergin Ataman, Slaven Bilic, Yalçın Granit, Caner Eler, Şenes Erzik, Halit Kıvanç, Sinan Güler, Işıl Alben, Naz Aydemir Akyol, Şahika Ercümen, Marsel İlhan ve Kaan Kural gibi isimlerin ödüllendirildiği törenin bu seneki oylaması 2 Aralık’a kadar devam ediyor.

 

Sadece Boğaziçili öğrencilerin oylarıyla belirlenen kategorilerin yanısıra, Spor Kurulu yetkili komitesi tarafından belirlenen Sportsmanship Brotherhood (Sporcu Kardeşliği)ödülleri, sporun günümüzdeki endüstriyelleşmiş kimliğine ve tekelci yapısına dikkat çekmek amacıyla ülkede başarıları yeteri kadar duyurulamamış sporculara, spor takımlarına ve spor insanlarına ödül gecesi takdim edilecek. Tamamen Boğaziçili sporcu öğrencilerden oluşan ve geçmişi 1896 yılındaki “The Athletic Association”a dayanan, günümüze kadar birçok ilke imza atmış Türkiye’nin ilk öğrenci topluluğu Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu, tüm sporseverleri Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri 2016 oylamasına ve 12 Aralık’ta yapılacak ödül törenine davet ediyor. Detaylar için etkinlik websitesini (www.bounsporodulleri.com) ziyaret edebilirsiniz.

bogazici-odulleri

📆 02 Aralık 2016 Cuma 14:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR