MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Politika, Toplum » Selim Temurci Fasl-ı Siyasette konuştu “Tehlike bitmedi uyanık olacağız!”

Selim Temurci Fasl-ı Siyasette konuştu “Tehlike bitmedi uyanık olacağız!”AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Fasl-ı Siyaset programının 96.oturumuna konuk olan AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, “Bu topraklarda Abdulhamit neyse Recep Tayyip Erdoğan da 15 Temmuz gecesi o olmuştur.” dedi.

AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği 96. Fasl-ı Siyaset programına konuk olan AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Moderatörlüğünü AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av.İsa Mesih Şahin’in yaptığı programa Kadıköylüler yoğun ilgi gösterdi.

15 Temmuz darbe girişimin köklerinin tarihe dayandığını ifade eden Temurci, ” 15 Temmuz türk darbeler tarihinin finalidir. Bu herhangi bir ideolojinin yada partinin değil milletin zaferidir. 15 Temmuz türk siyasi tarihinde yeni bir başlangıçtır. Ayrıca bu zafer şehitlerimizin de zaferidir.” dedi.

 

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunların henüz bitmediğine dikkat çeken Temurci, ” O gün yaşananları iliklerimize kadar hissettik ancak bir sorun varki; o gün ölemedik. Siyaset artık 15 Temmuz öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılacaktır. O gece milleti birbirine kırdırmak isteyen güçlerin planları bitmedi. Bu yüzden uyanık olacak, teyakkuzda olacağız. Nöbetler bitse de her birimiz gönülden nöbetteyiz.” ifadelerini kullandı.

Programın sonunda Fasl-ı Siyaset Programına katılımlarından dolayı Selim Temurci’ye teşekkür eden İsa Mesih Şahin, programlarına özel hazırlanan isme özel çinili tabağı Temurci’ye hediye olarak taktim etti.

📆 31 Ağustos 2016 Çarşamba 12:47   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR