MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Genel, Manşet, Toplum » Şair Yazar Deniz İnan’ın ikinci şiir kitabı “KIRKYAMA” çıktı!
Şair Yazar Deniz İnan’ın ikinci şiir kitabı “KIRKYAMA” çıktı!


Bu yıl 8.si düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarı’nda 15 Mayıs 2016 günü kitabını imzalayacak olan İnan, yeni kitabı hakkında bilgi verirken; “ Süslü cümleleri yalnızca şiirlerde kurabiliyorum, kısaca şöyle dile getireyim.  deniz-inan-kirkyama-kitabi

Yeni kitabım KIRKYAMA benim hayatımı iyi özetleyen bir kitap. Büyük bir titizlikle üzerinde tam 7 yıl çalıştım. İçime bir sürü kırgınlık, bir yığın hikaye gizledim. Önümde bir eşik vardı ve o eşiği atlayabilmem için bu kitabı yazmam gerekiyordu. Sevgiler.

1983 İzmit doğumluyum. Aslen Tekirdağlıyım, iki çocuk annesiyim ve öğretmenim.  25 yılda Çok sayıda gazete ve dergilerde şiirlerim yayınlandı. İlk kitabım Aşkın Nü Hali 2009 yılında Ekin Sanat’tan çıktı. İkinci kitabım Kırkyama 2016 Mayıs ayında BMÇ Yayıncılık tarafından basıldı. Bu yıl 8.si düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarı’nda 15 Mayıs’ta imza günüm var. Kocaeli’de her ayın son Cumartesi akşamı şiir dinletileri düzenliyorum.

📆 14 Mayıs 2016 Cumartesi 00:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR