MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Manşet, Toplum » Bağcılar İçin Piknik Vakti

Bağcılar İçin Piknik VaktiBağcılar Belediyesi Kemerburgaz Kirazlıbent Piknik Alanı’nda piknik sezonu başladı. Bağcılar’da oturan ilçe sakinleri, sivil toplum kuruluşları ve okullar piknik alanlarına yoğun ilgi gösteriyor. Talep edilmesi halinde okul ve derneklere ulaşımını sağlamak için araç tahsis ediliyor.
Bahar aylarının gelmesiyle birlikte İstanbul’da piknik sezonu da başladı. Bağcılar Belediyesi tarafından Kemerburgaz Kirazlıbent’de hizmete sunulan piknik alanına akın eden ilçe sakinleri aileleriyle temiz havada eğleniyor, sohbet ediyor ve hazırladıkları gıdalardan tadıyor.
Bağcılar Belediyesi’nin, Kemerburgaz Kirazlıbent’de Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan kiraladığı 300 dönümlük piknik alanı her gün piknikçilere hizmet veriyor. Yedi bölgeden oluşan piknik alanında ayrıca çocuk oyun parkları, lavabolar, sportif aktivite alanları, mescit, organizasyonlar için de sahne bulunuyor. Belediye görevlileri tarafından güvenliği ve temizliği yapılan alan, ayrıca zararlı haşerelere karşı da düzenli olarak ilaçlanıyor.
Piknik alanından faydalanmak isteyen ilçe sakinleri, okullar, sivil toplum kuruluşları Bağcılar Belediyesi Mahalle Konakları’na başvurabiliyor. Talep edilmesi halinde okul ve derneklere ulaşımını sağlamak için araç tahsis ediliyor. Piknik sezonu Eylül ayı sonuna kadar devam ediyor.
“PİKNİKTE YENİ KOMŞULUKLARA KAPI AÇIYORUZ”
Bağcılar’da birlik ve dayanışma duygularının gelişmesi amacıyla önemli etkinlikler düzenlediklerini hatırlatan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Kemerburgaz Kirazlıbent Piknik alanımızı her yıl Bağcılarlı vatandaşlarımız için hazırlıyoruz. Hemşehrilerimiz aileleriyle birlikte temiz havada yeşilin hakim olduğu ortamda piknik yapma imkanına kavuşuyor’’ dedi.

📆 05 Mayıs 2016 Perşembe 20:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR