MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Magazin, Manşet, Toplum » KEMAN SANATÇISI SUAT ERDEM .KLİBİNİ ÇEKTİ
KEMAN SANATÇISI SUAT ERDEM .KLİBİNİ ÇEKTİ


Keman sanatçısı ve usta yorumcu Suat Erdem ‘’Haydi Git’’ isimli şarkısının klibini de Şile’nin eşsiz manzaralarında çekti.
Yurt içi ve yurt dışı konserlerinde sevenleriyle sık sık bir araya gelen sanatçımız son klip çalışmasıyla ilgili bir değerlendirme yaptı.Sanatçı ‘’ Şile’miz tam bir doğa harikası ve ilham kaynağı, bu nedenledir ki Şile’de yaşadığım süre içerisinde daha üretken oluyorum.Klibimizi Akçakese Köyümüzde ve 18 yaşında genç bir kardeşim Yunus Albayrak ile çektik.
Buradan tüm sanatçı dostlarıma bölgemizi değerlendirmelerini tavsiye ediyorum.
Siz basın mensuplarımız da beni ilk çalışmalarımdan beri yalnız bırakmadınız,desteğinizi esirgemediniz.Sizlerle biz varız dedi.

Ayrıca yakın tarihte Almanya ve Avusturya konserlerim var ve samimi söylüyorum Şile’mizden gururla bahsedeceğim. Sevgiyle kalın dostlarım’’ mesajını verdi

Bizler de sanatçımızın başarılarının artarak devamını dilerken siz değerli Okuyucularımıza sesleniyoruz ve diyoruz ki: Suat Erdem’in ‘’Haydi Git’’ isimli klibini paylaşın,paylaştırın ve hak ettiği rekora taşıyın.Başarıların daim olsun  Suat Erdem ve haydi bakalım Sıra sizde…..

📆 27 Nisan 2016 Çarşamba 09:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR