MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Genç İşadamlarının “bahara merhaba” buluşması…

Genç İşadamlarının “bahara merhaba” buluşması…-TÜGİAD’lılar “bahara merhaba” açık hava etkinliğinde bir araya geldi
Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi’nin üyeleri, İstanbul ve Bursa Şubesi üyeleri ile birlikte “bahara merhaba” dedi.
İstanbul ve Bursa Şubesi üyeleri ile birlikte Anıtkabir ziyareti yapan üyeler sonrasında TÜGİAD Ankara Şube Merkezi’nde düzenlenen kokteylde bir araya geldiler.
Üyeler arasında birlik ve beraberlik ruhunu güçlendirmek amacıyla geleneksel olarak düzenlenen etkinlik TÜGİAD Ankara Şube Merkezi’nde gerçekleşti. TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Türker Naslı ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe üyeler ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra bu kez İstanbul ve Bursa Şubesi üyeleri de katılım gösterdi. Kokteyle katılanlarla tek tek ilgilenen Naslı, yönetim kurulu olarak mesaiye devam ettiklerini, Ankara’yla ilgili projelerin takipçisi olduklarını ve yeni projeler üzerinde çalıştıklarını bildirdi.
Etkinliğe aileleri ile birlikte katılan üyeler, çocukların mikrofonları alarak yaptıkları konuşmalarla keyifli anlar yaşadılar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ellerinde mikrofonla şarkılar söyleyerek kutlayan çocuklar üyelerin büyük beğenisi topladı.
TÜGİAD’ın her geçen gün daha etkin ve daha güçlü adımlarla ilerlediğini ifade eden Naslı, “Biz büyük bir aileyiz. Çocuklarımızın bayramını da kutladığımız bahara merhaba etkinliğimiz, birbirimizden güç alarak bir aile sıcaklığıyla geçireceğimiz günlerin başlangıcı olacak. Yeni dönemde daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz. Başarılı, karlı, ülkesine, milletine daha fazla katkı sunan bir sezon geçirmeyi diliyorum” dedi.

📆 25 Nisan 2016 Pazartesi 14:01   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR