MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » Başbakan’dan Başkan Mustafa Demir’e ödül
Başbakan’dan Başkan Mustafa Demir’e ödül


Ak Parti Yerel Yönetimler Sempozyumu’nun 5’incisinde Yerel Yönetimler ‘Gençlik ve Belediye’ yarýţmasý ödül töreni düzenlendi. Sulukule Sanat Akademisi çalýţmasýyla jüri özel ödülü alan Fatih Belediyesi’nin ödülünü Baţkan Mustafa Demir, Baţbakan Ahmet Davutođlu’nun elinden aldý.

AK Parti Yerel Yönetimler Sempozyumu Baţbakan Ahmet Davutođlu’nun da katýlýmýyla Ankara Ticaret Odasý Congresium’da gerçekleţtirildi. Sempozyumda Yerel Yönetimler ‘Gençlik ve Belediye’ yarýţmasýnda dereceye giren belediyelere Baţbakan Ahmet Davutođlu tarafýndan ödülleri de takdim edildi.

Fatih Belediyesi, Sulukule Sanat Akademisi ile katýldýđý yarýţmada jüri özel ödülüne layýk görüldü. Fatih Belediye Baţkaný Mustafa Demir jüri özel ödülünü Baţbakan Ahmet Davutođlu’nun elinden aldý.

Fatih Belediye Baţkaný Mustafa Demir, ödülle ilgili, “Fatih Belediyesi olarak Sulukule Sanat Akademisi ile bu yarýţmaya katýldýk ve jüri özel ödülüne layýk görüldük. Yýllar önce hayalini kurarak gerçekleţtirdiđimiz Sulukule Sanat Akademisi projesinin ödüllendirilmesi ve ödülümüzü de Sayýn Baţbakanýmýz Ahmet Davutođlu’nun elinden almamýz bizim için büyük bir onur ve mutluluk kaynađý oldu. Gençlere yönelik düzenlenen eđitim ve kültür birikimi oluţturmak amacýyla hayata geçirilen Sulukule Sanat Akademisi’nde ţuanda iki türlü eđitim veriyoruz. 7-14 yaţ arasýndaki gençlerimize akademik düzeyde yarý zamanlý ve ayný zamanda isteđe bađlý hobi dersleri veriyoruz. Klasik Türk müziđinden Batý müziđine kadar çok geniţ bir kapsamda eđitimlerin verildiđi bir müzik ve sanat merkezi oluţturduk. Müzik eđitiminin yaný sýra sahne sanatlarý eđitimlerimiz de devam ediyor. Çok yakýnda plastik sanatlarda da eđitimlerimiz baţlayacak” diye konuţtu.

📆 15 Nisan 2016 Cuma 10:04   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR