MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Toplum » DR. OSMAN ABALI KARTAL’DA ‘DİKKAT BOZUKLUĞU’ ÜZERİNE SEMİNER VERECEK

DR. OSMAN ABALI KARTAL’DA ‘DİKKAT BOZUKLUĞU’ ÜZERİNE SEMİNER VERECEKKartal Belediyesi, koruyucu ve önleyici sağlık hizmetleri çerçevesinde çocuk psikolojisi alanındaki çalışmalarıyla öne çıkan Doç. Dr. Osman Abalı’yı Kartallılarla buluşturuyor.

 

Çocuklardaki dikkat bozuklukları üzerine birçok kitabı bulunan İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Osman Abalı, 9 Nisan Cumartesi saat 10.00’da Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde ‘ Çocuk ve Ergenlerdeki Duygusal, Davranışsal Problemler ve Ders Başarısının Dikkat ve Öğrenmeyle İlişkisi’ konulu bir seminer verecek.

 

Sabri Taşkın Ortaokulu ve İlkokulu adına okulun psikolojik danışmanı Meltem Eruyur tarafından organize edilen seminerde Doç. Dr. Osman Abalı; ebeveynlere, çocuk ve gençlerin karşı karşıya kaldığı akademik başarısızlık, akranlarla ilişkilerde problemler, madde ve internet bağımlılığı, kurallara ve otoriteye karşı gelme ve depresyon, anksiyete gibi ruhsal problemlerle başa çıkma konusunda bilgi verecek. Vatandaşlar, seminere ücretsiz katılabilirler.

 

 

📆 08 Nisan 2016 Cuma 16:53   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR