MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anadolu Ajansı uluslararası mecralarda da güçlenmektedir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anadolu Ajansı uluslararası mecralarda da güçlenmektedir


Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anadolu Ajansı uluslararası mecralarda da güçlenmektedir

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Ajansı’nın (AA) 96. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı’ya bir kutlama mesajı gönderdi.

 

Erdoğan, mesajında, Gazi Mustafa Kemal’in talimatıyla Milli Mücadele yıllarında kurulan, halkın doğru bilgilendirilmesini sağlayarak, istiklal mücadelesinin kazanılmasına önemli katkılar sunan Anadolu Ajansı’nın o günkü kısıtlı imkanlara rağmen, gösterdiği başarılı çalışmalarla büyük bir direnişin sesi olduğunu belirtti.

 

“Kuruluşundan bu yana gerek kadrosu gerekse teknik donanımıyla, büyük bir ilerleme sağlayan milli ajansımız, habercilik alanında daima öncü bir kuruluş ve güvenilir haber kaynağı olarak ilk adres olmuştur” ifadesini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

 

“Bugün sadece ülkemizin değil, dünyanın da sayılı haber ajansları arasında yerini alan Anadolu Ajansı, 11 dilde servis ettiği haberlerle uluslararası mecralarda da güçlenmektedir. Dünyanın farklı bölgelerinde hizmet veren, çatışma ortamlarında canlarını riske atarak görevlerini en iyi şekilde ifa etmeyi amaçlayan Anadolu Ajansı çalışanlarının, insanları doğru, tarafsız ve sağlıklı bilgilendirme çabaları hiç kuşkusuz takdire şayandır.

 

Bugüne kadar başarılı çalışmalarını takdirle izlediğimiz milli ajansımızın, bundan sonra da bu çalışmalarını artırarak devam ettireceğine, ülkemizin ve bölgesinin sesi olmayı sürdüreceğine yürekten inanıyorum. Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, Anadolu Ajansı’nın tüm çalışanlarını tebrik ediyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum.”

 

 

📆 06 Nisan 2016 Çarşamba 12:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR