MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Genel, Kültür-Sanat, Manşet, Sağlık, Toplum » BATIGÖZ Sağlık Grubu, Belçika’da “Göz Sağlığı Bilgilendirme Günleri” düzenledi
BATIGÖZ Sağlık Grubu, Belçika’da “Göz Sağlığı Bilgilendirme Günleri” düzenledi


BATIGÖZ Sağlık Grubu tarafından 19 Mart’ta Belçika Piribeyli Kültür ve Dayanışma Derneği Anvers Kadın Kolları ve 20 Mart’ta Zele Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen “Göz Sağlığı Bilgilendirme Günleri” etkinliklerinde Doç. Dr. Banu Acar, göz hastalıkları ve tedavileri konusunda merak edilen soruları yanıtladı

 

İstanbul, 24 Mart 2016 – BATIGÖZ Sağlık Grubu Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Banu Acar, 19 Mart’ta Belçika’nın Anvers şehrinde Belçika Piribeyli Kültür ve Dayanışma Derneği Anvers Kadın Kolları, 20 Mart’ta ise Zele Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen “Göz Sağlığı Bilgilendirme Günleri” etkinliklerinde, dernek üyeleri ve ailelerine göz hastalıkları ve tedavileri konusunda bilgi verdi.

 

Belçika’nın Anvers şehrinde bulunan Batıgöz Belçika şubesinin tanıtımının da gerçekleştirildiği etkinliklerde, dileyen katılımcılara ücretsiz göz taraması yapıldı.

Lazer tedavileri, göz çevresi estetiği, çocuk göz sağlığı, diyabete bağlı ya da doğumsal göz hastalıkları başta olmak üzere göz hastalıkları ve tedavileriyle ilgili detaylı bilgilerin paylaşıldığı etkinliklerde, Belçika’da göz muayenesi randevusunun 2-3 ayda alındığına dikkat çekilerek; Anvers’teki Batıgöz Belçika Şubesi’nde katılımcıların uzun süre beklemeden, kendi dillerinde hizmet alabilecekleri bir ekip eşliğinde muayene olabileceklerine dikkat çekildi.

📆 24 Mart 2016 Perşembe 10:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR