MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Eğitim, Genel, Manşet, Toplum » Torunlarınızı Sağlıklı Bekleyin
Torunlarınızı Sağlıklı Bekleyin


Torun beklemenin de kursu mu olur demeyin. Eğer anne baba ile büyük anne büyükbaba arasında torun bakımı yüzünden sorunlar çıkıyorsa olur. Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği, torun sahibi olmaya hazırlanan büyükanne ve büyükbabalara ücretsiz eğitim verecek.

 

“Evlat sevgisi başkadır ama torun sevgisi daha başkadır.” Bu sözü torun sahibi olan hemen herkesten duymanız mümkün. Büyükanne ve büyükbabalar çocukları ile yaşayamadıkları ilişkileri torunları ile yaşar. Kendi çocuklarını yetiştirdikleri sırada yapmasına izin vermediklerini torunlarına verirler, Anne baba deyimiyle “torun şımartılır” Büyükanne ve büyükbaba deyimiyle ise torun başka olduğu için hepsi sevgidendir. Ve elbette iki nesil arasında çocuk yetiştirmeye ilişkin görüş farklılıkları da çatışmalara hatta kırgınlıklara neden olur. Peki kimse üzülmeden torun büyütmek torun beklemek mümkün mü?

Kadıköy Belediyesi Rana Beşe Sağlık Polikliniği bu soruya evet demek için kolları sıvadı. Kadıköy Belediyesi Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği, torun sahibi olmaya hazırlanan büyükanne ve büyükbabalara ücretsiz eğitim verecek.

Dr. Rana Beşe Sağlık Polikliniği bünyesinde 2012 yılından bu yana sürdürülen “Gebe Okulu” projesine büyükanne ve büyükbabalar için

📆 22 Mart 2016 Salı 16:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR