MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Genel, Manşet, Toplum » Makamda 45 bin kişi ağırladı
Makamda 45 bin kişi ağırladı


Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, 2 yıl içerisinde makamında 45 bin kişiyi ağırladı.

 

“Halka hizmeti Hakk’a hizmet” görerek çalışmalarını sürdüren Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, göreve geldiğinden bu yana 45 bin vatandaşla makamında görüştü.

 

İlçedeki siyasi iklimin ve demokrasinin yeşertilmesi için belirli aralıklarla siyasi partilerin ilçe teşkilatları ve seçimde kendisiyle yarışan belediye başkan adaylarıyla da zaman zaman bir araya gelen Başkan Kılıç, perşembe günleri  “Serbest Görüşme” kapsamında vatandaşlarla buluşuyor. Kılıç, Belediye Başkanı seçilmesinin ardından geçen 2 yıllık süre içerisinde de tam 45 bin kişiyi makamında ağırladı. Belediyeye son 2 yıl içerisinde gelen 130 bin 520 bin şikayetten, 113 bin 845’i de çözüme kavuşturuldu.

5ec6b005-ca33-439f-bfdc-316c36b1e561

Vatandaşların sorunlarını bizzat kendilerinden dinlemenin önemli olduğunu ifade eden Başkan Ali Kılıç, “Halkla buluşarak sorunlarını dinlemek, her açıdan daha sağlıklı oluyor. Biz siyasiler halkın içine çıkmazsak, onların arasına karışmazsak bazı sorunları tam manasıyla kavrayamıyoruz. Halkla yaptığım buluşmalar, bana ve ekip arkadaşlarıma farklı bakış açıları sunuyor. Seçim çalışmalarımız kapsamında halka giderek öncelikli sorunlarını derledik. Bu listede ilçe meydanı, trafik, uyuşturucu, işsizlik gibi önemli konu başlıkları ön plana çıktı. Yine halk ve dernek buluşmaları kapsamında da ulaşamadığım sivil toplum kuruluşlarına ulaşarak, onların da fikirlerini alarak Maltepemizi yönetiyorum” dedi. (21.03.2016)

Galeri
📆 21 Mart 2016 Pazartesi 12:38   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR