MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Flaş, Genel, Manşet, Toplum » Ergaz & Bluepet enerji piyasasında 2016 hedeflerini belirledi
Ergaz & Bluepet enerji piyasasında 2016 hedeflerini belirledi


Enerji sektörünün köklü kuruluşu Ergaz & Bluepet’in, Bölge temsilcileriyle 2016 yılı Ocak ayı idari toplantısı yapıldı.

Kocaeli Emex otelde gerçekleşen İdari Toplantıda Ergaz & Bluepet Genel Müdürü Abubekir Yağız, bölge sorumlularına genel durum değerlendirmesi ve yeni yılda yeni hedefleri belirleyen açıklamalar yaptı. Toplantıya Ergaz & Bluepet Genel Müdürü Abubekir Yağız, Genel Müdür yardımcısı Ömer Yağız, Faruk Demirci, Hüseyin Malkoç, Bölge Tesis sorumluları ve satış temsilcileri katıldı.

Ergaz-İdari-toplantısı-Ocak-2016-mnst

İki gün süren eğitim içerikli idari toplantıda Satış Teknikleri ve performans eğitimi uzmanları, İsmail Karasu ve Hakan Ömer Gider tarafından, eğitim toplantısına katılan temsilcilere semineri verdiler. Özellikle satış teknikleri konusunda yoğunlaştırılmış eğitim bir eğitim uygulandı.

ergaz-basari-odulleri

Bölgeler bazında başarılı olan temsilci ve personele başarı ödülleri verildi. 2015 yılında başarılı performans sergileyen Bölge temsilcileri; Antalya’dan Yusuf Şenses, Murat Çifter, Ömer Faruk Gülkaş Osmaniye’den Yasin Aydın, Yusuf Narmanlı, Özden Yıldız Erzurum’dan Ömer Demirci, Bayram Genç, Ömür Çayır, Mahmut Bayır’a ödüllendirildi.

Ergaz-İdari-toplantısı-Ocak-2016-(72)

Sahada çok etkin olmak zorundayız,

Toplantının ilk konuşmasını Ergaz & Bluepet Genel Müdürü Abubekir Yağız yaparken, 2016 yılı için yeni hedefler belirleyen ifadelerde bulundu.

Yağız; “Geçmişi ve bugünümüzü gözden geçirip değerlendirerek, gelecekle ilgili hedefler belirleyip o hedefler doğrultusunda hamleler yapmalıyız. Geçmişe baktığımızda bugün geldiğimiz nokta da, geçen yıllara oranla daha iyi durumdadayız. Arkadaşlar, sahada çok etkin olmak zorundayız. Ergaz sektöründe yerini sağlamlaştırmış bir kuruluştur, hepimiz bu bilinçle hareket etmeliyiz.

abubekir-yagiz-ergaz

Yağız, 2016 yılı için % 40 oranında büyümeyi hedefliyoruz

2015 yılında tanıtım atağına kalktık, oldukça başarılı hamleler yaparak verimli bir dönem geçirdik. Şirket olarak gerekli yatırımları yapmış durumdayız, alt yapısı güçlü bir şirketiz. Satış destek amacıyla görsel, yazılı ve sosyal medyada etkin tanıtım çalışmaları yaparak, marka bilinirliğine katkı sağladık.

2016 yılı için % 40 oranında büyümeyi hedefliyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için altyapımız müsaittir. Yedi bölgede yatırımımız var, marka değeri yüksek bir imajımız var, tüp imalat fabrikamız var, satış tecrübemiz var, kalitemiz, ismimiz çok güzel artık yeni hamleler yapma zamanıdır.

2016 yılı için ön gördüğümüz hedef oranlarını bölgesel bazda, tüplü satışlar için; Konya % 40 yani 2.500 ton, Osmaniye % 28 yani 5.000 ton, Bursa % 20  yani 2500, Erzurum % 45 yani 6000 ton, İzmir %  30 yani 5000 ton, Hadımköy 3000 ton, İzmit 2500- ton, Antalya 2500- ton, Amasya 1500- ton gibi oranlarda satışlar beklemekteyiz.

Yani yaklaşık olarak 2016 yılı sonuna kadar mevcut satış miktarını 10.000- ton arttırarak, Türkiye genelinde % 4 paya ulaşmış olaşmayı planlıyoruz.

Akaryakıt satışı konusundaki yeni hedefler belirleyerek, istasyon ağımızı genişletmek için çok çalışacağız. Satış performanslarınızı artırmak için daha fazla risk alın cesur olun ve sonuca daha hızlı adımlarla ulaşın. Başarılı olmak için çok çalışacağız, Güzel bir Amerikan atasözü vardır, Başarıyı beklemekten vazgeçiniz, başarı size gelmez, sizler başarıya gideceksiniz!.

gulakar

Gülakar, Ergaz’ın çok güçlü bir markadır

Ergaz  Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Gülakar, yaptığı konuşmasında Ergaz’ın Türk toplumu nezdinde marka değerinin çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Gülakar, Ergaz firması enerji sektöründeki en büyük oyunculardan birisidir.Toplum nezdinde inanın ki yerimiz oldukça yüksek bir yerdedir. Bizlerde bu bilinçle çalışma tempomuzu artırmalıyız.

📆 26 Ocak 2016 Salı 22:05   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR