MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Atatürk, Genel, Manşet, Toplum » Açık havada sinema keyfi başladı
Açık havada sinema keyfi başladı


Maltepeliler, yıldızlar altında ve çekirdek-gazoz eşliğinde film izleyerek, hem eğlendiler, hem de günün yorgunluğunu attılar.

 
Maltepe Belediyesi’nin Ramazan ayında “Çekirdek-gazoz bizden, izlemesi sizden” sloganıyla düzenlediği ve büyük ilgi gören açık hava sinema keyfi, mahallelerde düzenlenen sinema günleriyle devam ediyor. Bu kapsamda ilk olarak Esenkent 2 Temmuz Parkı’nda yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat, Belçim Bilgin Erdoğan ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı bir dönem filmi olan “Kelebeğin Rüyası” gösterildi.
Çekirdek ve gazoz eşliğinde, eski yazlık sinema günlerini yaşayan ve oldukça keyifli oldukları gözlerinden okunan Maltepeliler, film gösterimi sayesinde hem eğlendi, hem de günün yorgunluğunu dostlarıyla atma fırsatı buldu. Film gösterimi bugün 21:00-23:00 saatleri arasında Fındıklı Mahallesi Mustafa Zengin Ortaokulu’nda gösterilecek “Düğün Dernek” filmiyle devam edecek.

 
SİNEMA KEYFİ BİR AY SÜRECEK

 
Ağustos ayı boyunca sürecek film gösterimlerinin programı şöyle:
Kelebeğin Rüyası: 16 ve 22 ve 28 Ağustos tarihlerinde sırasıyla, Esenkent 2 Temmuz Parkı, Küçükyalı Atatürk Parkı, Girne Muhtarlığı yanı ve Gülsuyu Mahallesi Özgürlük Parkı.
Düğün Dernek: 12, 23 ve 29 Ağustos tarihleri arasında sırasıyla, Fındıklı Prof. Dr. Mustafa Zengin Ortaokulu, Esenkent 2 Temmuz Parkı, Küçükyalı Atatürk Parkı ve Girne Muhtarlığı yanı.
Patron Mutlu Son İstiyor: 7, 13, 19 ve 25 Ağustos tarihleri arasında sırasıyla Gülsuyu Özgürlük Parkı, Fındıklı Prof. Dr. Mustafa Zengin Ortaokulu, Esenkent 2 Temmuz Parkı ve Küçükyalı Atatürk Parkı.
Hükümet Kadın 2: 8, 14, 20 ve 26 Ağustos tarihleri arasında sırasıyla Girne Muhtarlığı yanı, Esenkent Mahallesi Özgürlük Parkı, Fındıklı Prof. Dr. Mustafa Zengin Ortaokulu ve Esenkent 2 Temmuz Parkı.
Vizontele: 9, 15, 21 ve 27 Ağustos tarihleri arasında sırasıyla Küçükyalı Atatürk Parkı, Girne Muhtarlığı yanı, Esenkent Özgürlük Parkı ve Fındıklı Prof. Dr. Mustafa Zengin Ortaokulu.

📆 06 Ağustos 2015 Perşembe 12:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR