MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Yazarlar » Fenerbahçe İçin Final Böyle Olmamalıydı!
Oğuz Akdeniz
Fenerbahçe İçin Final Böyle Olmamalıydı!


Bakın bu başarı 40 yılda bir gelir.Fenerbahçe ‘ nin henüz tarihinde böyle bir başarı yok.Yüzmüşsün ,yüzmüşsün kapısına kadar gelmişsin.Eksiklerin olabilir.Ancak takım olmak böyle zamanlarda gerçekleşir.Avantajın da var üstelik. Sahaya rakibin gibi Onbir kişi çıkıyorsun.Sen onbir kişi,Onlar da onbir kişi.Hiç bir şeyi mazeret göstermenin bu yüzden anlamı yok.

Rakip maça öyle iştahlı başladı ki seni açık alanda oynamaya mecbur etti.Ve sende bile bile bu tuzağa düştün.Uzun toplar beraberinde top kayıplarını getirdi.Cardozo dan başlayarak öyle bir pres yaptılar ki bırak topu dinlendirmeyi orta saha da durduramadın bile.

Bu adamların deplasmanda böyle oynayacakları belli idi.Cardozo ‘ nun dünya da değerini bulamamış bir golcü olduğu da biliniyordu.Peki ne önlem alabildin ? Sevgili Volkan yenilen 3 golde de  hiç bireysel hatalar yok mu idi ?

Yabancı oyuncular Kuyt,Christian,Ziegler  ve yalnız kalsa da Sow gerçekten çok çalıştılar.Gökhan ‘ ı gerçekten çok beğendim.Zayıf fiziğine rağmen ayakları hiç durmadı.Ancak ne Salih ‘ in bu maçların oyuncusu olduğu ne de Fenerbahçe Sol kanadının Caner’ in etkisiz oyunu ile hiç işlemediği çok açık ortaya çıktı.

Bende her sporsever gibi Fenerbahçe ye teşekkür ediyorum bu  noktaya gelebildikleri için.Ancak hataları görmek te lazım.Yoksa kuru bir teşekkür’ ün kime faydası olur ?

Bu maçın sonunda şunu söylemek gerekir.İstanbul da ki Fenerbahçe ile Lizbon da ki takım arasında dağlar kadar fark vardı…

📆 03 Mayıs 2013 Cuma 12:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR