Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!

Yayınlanma:
ABONE OL

Büyük Birlik Partisi Bakırköy Belediye Başkan Adayı Taylan Mahmut Çorta hızlı bir tempoyla seçim çalışmalarına devam ediyor. Çorta, Bakırköy’e olan bağlılığını belirterek; ‘’Bakırköy’ün ruhu benim ruhumla özdeşleşmiştir. Bu beldeye olan sevdam, sadece bir görev değil, bir yaşam tarzıdır’’ dedi.

Türkiye, 31 Mart’ta yapılacak olan 2024 Yerel Seçimlere kilitlendi. İstanbul ve ilçelerinde de tüm hızıyla devam eden yerel seçim çalışmaları Yüksek Seçim Kurulu (YSK) ‘nun belirlediği takvim kapsamında sürüyor.

Büyük Birlik Partisi Bakırköy Belediye Başkan Adayı Taylan Mahmut Çorta hızlı bir tempoyla seçim çalışmalarına devam etti. Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdüren ve vatandaşlarla buluşan Taylan Çorta Bakırköy halkı tarafından ilgi gördü. Çorta, Bakırköy’e olan bağlılığını belirterek; ‘’Bakırköy’ün ruhu benim ruhumla özdeşleşmiştir. Bu beldeye olan sevdam, sadece bir görev değil, bir yaşam tarzıdır. Bakırköy’ü kalkındırmak ve geleceğini parlak kılmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Bu topraklara olan bağlılığım, sadece benim değil, aynı zamanda sizin de geleceğe olan bağlılığınızdır.’’dedi.

Çorta, Bakırköy halkının ihtiyaçlarına yönelik adımlar atacağını vurgulayarak; ‘’ Bakırköy’ü kalkındırmak ve ihtiyaçlarını gidermek için yola çıktık. ’Bakırköy’ü bir marka haline getireceğiz. Projelerimiz ve hedeflerimiz saymakla bitmez. Ancak sizlere ekibimizle birlikte vizyonumuzu, hayalimizi ve heyecanımızı aktarmak istiyoruz. Sabaha kadar anlatsak bile yetmez çünkü bu birlikte hayata geçireceğimiz bir yolculuk. Bakırköy için daha iyi bir gelecek için beraber hareket edip Belediyemizi Şeffaf bir şekilde yönetmeye hazırız!’’ ifadelerini kullandı.

TAYLAN MAHMUT ÇORTA KİMDİR?

#image_title

Büyük Birlik Partisi Bakırköy Belediye Başkan Adayı Taylan Mahmut Çorta ‘nın hayatı seçmenler tarafından merak konusu.

1987 yılında İstanbul’da doğan Corta, lise eğitimini başarıyla tamamlayarak bilgisayar bölümünden mezun oldu. Aile değerlerine verdiği büyük önemle bilinen Corta, evlidir ve bir oğul babasıdır. Bu değerler, topluma hizmet ve sivil katılım konusundaki kararlılığına yansımaktadır.
Taylan Corta, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bir dizi restoran ve dünya mutfağı işletmesi kurma ve yönetme deneyimine sahip deneyimli bir girişimci olarak tanınmaktadır. Corta, Bakırköy Belediyesi’nin yaşanabilirlik standardını artırmak amacıyla 18.02.2024 tarihinde belediye başkanlığı adaylığını gururla duyurdu.

Beldenin potansiyelini artırmaya ve toplumun refahına katkı sağlama vizyonuyla hareket eden Corta, her zaman mükemmeliyeti hedeflemiş ve etkili liderliğin dönüştürücü gücüne inanmıştır. Bu nedenle, belediye başkanlığına aday olmaya karar vermiştir.

Corta, vatandaşların desteğini ve güvenini kazanmanın önemini vurgulamakta ve Bakırköy Belediyesi’nin daha aydınlık bir geleceğe doğru ilerlemesi için halkla işbirliği yapmayı amaçlamaktadır. Corta, Bakırköy’ün dönüşümüne katkıda bulunma fırsatını heyecanla bekliyor.

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Seçim bitti AK Parti İftar çadırı […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]