Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Büyük Karagümrük yürüyüşü

Yayınlanma:
ABONE OL
Büyük Karagümrük yürüyüşü

Hâlâ bir tesisi ve hâlâ bir stadı olmayan Fatih Karagümrük’ün taraftarı, 8 Ekim Pazar günü saat 14.00’te bir yürüyüş gerçekleştirecek.

Stat sorununu kaç kez dile getirdim artık ben de bilmiyorum. Bırakın çözülmesini, Karagümrük’e adeta göçebe hayatı yaşatıp, bir gün orada bir gün burada derken, stat stat semt semt gezdirdiler.

“4 büyükler” diye tabir ettiğimiz takımların bile Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynamak istemedikleri ortadayken, Karagümrük’ü adeta oraya hapsettiler.

Buna rağmen taraftar, şartlar ne olursa olsun yine de takımını yalnız bırakmadı.

Kulüp başkanı Süleyman Hurma da Karagümrük için elinden geleni yapıyor.

A Spor’da katıldığı bir programda Hurma, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Erok Stadı’nı revize edelim ve Fatih Karagümrük orada oynasın dedi. Erokspor Başkanı, TFF Başkanımız, Spor Bakanımız, Kulüpler Birliği Başkanımız Ali Koç da bu konuşmaya şahittir. Ancak birileri bunu yapmadı.” ifadelerini kullanmıştı.

Peki Cumhurbaşkanımıza rağmen bu stat işine “taş koyan” kim?

Karagümrük ile ne dertleri var? Ya da dertleri Süleyman Hurma başkanla mı?

Tam olarak “karın ağrıları” nedir bilemem ama Karagümrük taraftarının sosyal medyadan duyurduğu son paylaşımla yazımı bitireyim: “8 Ekim Pazar günü saat 14.00’te İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne hakkımız olan stadı istemek için yürüyüş gerçekleştireceğiz. Ayrıcalık değil, hakkımız olanı istiyoruz. Herkes yuvasında güzel. Bu yürüyüşe bütün Karagümrüklüleri ve futbolseverleri davet ediyoruz. Ailenizi, eşinizi, dostunuzu alıp kültürümüze yakışır şekilde ailecek hakkımız olan Karagümrük stadyumunu yetkililerden isteyeceğiz. Sayın Başkanımız Süleyman Hurma’nın da basın açıklaması olacaktır. Haydi Karagümrüklü söz sırası sende!”

author avatar
Yusuf POLAT
Merhaba, 2002 yılında Akşam Gazetesine stajyer olarak başladım, yaklaşık 10 yıl kadar burada grafikerlik görevini üstlendim. Sonrasında çeşitli gazete ve internet sitelerinde grafikerlik, editörlük ve yazarlık yaptım. Basın sektöründe 20. yılıma girdim.

İlgili Haberler

BEN Mİ ABARTIYORUM
Yazarlar
22 Mayıs 2024
BEN Mİ ABARTIYORUM

Hangi esnafa bir iş yaptırsan, kiminle bir ticari ilişkiye girsen mutlaka bir sıkıntı ile karşılaşıyorsun. Yaptıkları iş hep eksik ve hileli… İşini doğru dürüst yapan yok… Yapılan işin kalitesini geçtim, işi yapacak kişi; şu kadar tutar diyor, şu kadar ödeyeceksin, diyor; fiyatta anlaşıyorsun, hesap ödemeye gelince iki katı, üç katı para talep ediyor… Olacak iş […]

Yaşam
20 Mayıs 2024
20 – 26 Mayıs 2024 Astroloji haftalık yorum: 23 Mayıs Boğa, Aslan, Akrep, Kovalar Dikkat!

23 Mayıs haftanın en olumlu günü ancak Güneş ve Uranüs Transitleri Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını son derece olumsuz etkileyebilir. 26 Mayıs ise haftanın en düşük katsayılı günü olup bugünde Başak ve Balıklar Güneşden Aslan ve Kovalar Jüpiterden son derece olumsuz etkiler alabilirler. İşte Hafta boyu en çok konuşulacak transitler:   21 Mayıs Plüto (+5), […]

ÖĞRETMENE ŞİDDET!
Yazarlar
15 Mayıs 2024
ÖĞRETMENE ŞİDDET!

Öğretmen her türlü aşağılanmanın, horlanmanın, ötekileştirmenin, basitleştirmenin, sıradanlaştırmanın en büyük mağduru… Yıllardır da bu hep böyle… Kimsenin de buna dur dediği yok. Hani bir şeyi toplumun nezdinde değersizleştirirsin de o şeyin toplumda değeri kalmaz ya! Öğretmenlik de aynen öyle… Değersizleşti. Dolayısı ile değersizleşen öğretmenlik her türlü şiddete maruz kaldı. Bırakın öğretmenin her türlü şiddete maruz […]

Basında Kadıköy
13 Mayıs 2024
Sadettin Saran fırsatı kaçırıyor

Malumunuz Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, tekrar başkanlık için adaylığını açıkladı. 4 Haziran 2018 tarihinden bu yana başkan olan Ali Koç döneminde elle tutulur bir başarı yok. Aziz Yıldırım da bunu gözeterek başkanlığa aday oldu. Tekrar kazanır mı? Bilemem ama Fenerbahçe’nin artık başka yüzlere ihtiyacı var. Evet, Aziz başkan Fenerbahçe’nin bir efsanesi ama yaşı itibarıyla artık genç adayların önü […]