MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Gezi-Alışveriş » Eşya Depolama Firması Nasıl Seçilmeli?

Eşya Depolama Firması Nasıl Seçilmeli?



Günümüzde artan depolama ihtiyacının ana nedenlerinden biri evlerimizin ve ofislerimizin eskisinden daha küçük olmasıdır. Küçük evlerimizde ve ofislerimizde düzenli olarak  kullandığımız eşyaları saklayacak yer bulamayabiliriz ve geçici olarak kullanmayı bırakabiliriz. Bu gibi durumlarda depolama hizmetini veren depo Ataşehir eşya depolama  firması size yardımcı olabilir.  Ev eşyası depolama elbette her müşteri eşyalarını en iyi hizmeti veren ve eşya depolama fiyatları  ekonomik sunan büyüyen depolama şirketlerinden birinde saklamak isteyecektir. Aradığınız buysa, doğru yerdesiniz.

Şirket Geçmişini Görüntüle

Depolama hizmeti sunan bir şirkete bakarken, önce şirket geçmişine bakmalısınız. Şirketin geçmişine bakıldığında, şirkete sorulması gereken önemli sorular şunlardır: Kaç yıldır bu işi yapıyorsun? Bir şirket mi? Mallarınızı saklayan insanlar mutlu mu? Eşyanın hasar görmesi durumunda herhangi bir zararım tanzim edilecek mi? Şirketin geçmişi hakkında iyi ya da kötü bir izlenim bırakan soruların cevapları kafamızda. Elbette bugün bu soruları sormanın en kolay yolu şirketi arayıp internetten bilgi almak iyi olur depo İstanbulfirması her zaman bu konularda sizlere yardımcı olacaktır.

Depolama Yerine Erişim

Firma hakkında araştırma yaparken firma web sitesini ziyaret ettiğinizde, ev eşyaları depolama yerinin bir fotoğrafını da göreceksiniz.  Bu görüntüler çoğu zaman gerçeği yansıtmaz. Elbette fotoğraflar gerçek olabilir, ancak canlı bir görünüm olmadan kampın büyüklüğünü, kullanılan malzemelerin kalitesini ve güvenliğini anlamak çok zor. Geniş açılı kamera ile çekilen bir fotoğrafta, depolama alanının tamamı çerçeveye sığarsa, elbette o alan daha büyük görünecektir. Yani vakit ayırıp şirketin deposunu ziyaret edip eşyalarınızın depolandığı depoyu görürseniz işiniz garanti altına alınmış olur.

Eşya Depolamada Sigorta Önemlidir

Eşya depolama fiyatları açısından deponun tarihçesini araştırın ve depoyu gezdikten sonra malları depolarken en sevdiğiniz şirketin sigorta alıp almadığını öğrenin.Çoğu şirket, eşyalarınızı saklamak için bir sigorta şirketine danışır, ancak bazıları size bizim bir sigorta şirketi olduğumuzu söyleyebilir. Bu iki adımı takip ederek şirketinize olan güveninizi artırabilirsiniz ancak kamu sigortası olmadan şirketiniz sorumlu olmayabilir. Eşyalarınızı bu şekilde riske atmak istemezsiniz, bu yüzden onları sigortalı tutun.

Eşya Depolamada Deponun Hacmi

Mallarınızın seçtiğiniz deponuza uygun olduğundan emin olun yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra favori firmalardan bütçenize uygun firmayı seçmek sizin elinizde. Bu yüzden eşyalarınız sığacak kadar eşya depolama  yerlerini kiralamayı unutmayın. Örneğin 2+1 ev eşyası için 1+1 ev eşyası olan bir depo kiralarsanız eşyalar sığmayabilir veya istiflenip zarar görebilir. Bütçeniz izin veriyorsa geniş bir alan kiralamaktan zarar gelmez. Düzenlemek daha kolaydır ve alanınızı daha sonra genişletebilirsiniz. Bu gibi durumlarda eğer kısıtlı bir bütçeniz varsa, sahip olduğunuz minimum alan hakkında bilgi almak için firmadan bir değerlendirme yapmasını isteyebilirsiniz. Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra, zaten sizin için doğru şirketi buldunuz demektir. Ürünlerin stokta olduğu alanları görüntülemek için içimizdeki bu adımları kullanabilirsiniz. https://www.depoistanbul.com.tr/ sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

Depo İstanbul Sigorta Garantili Eşya Depolama Şirketi

Depo İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı: Bayram GÜNHAN

Web Adresi:; https://www.depoistanbul.com.tr

Ücretsiz Danışma Hattı: 444 30 52

📆 05 Kasım 2022 Cumartesi 22:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR