SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Malta’da Hem İngilizce Öğren Hem Para Kazan

Yayınlanma:
ABONE OL

Doğal güzellikleri, gece hayatı ve plajlarıyla ünlü Malta adasında güneşin, serinleten denizin, müthiş plajların ve dolu dolu gece hayatının tadını çıkarırken günümüz iş dünyasında kesinlikle ihtiyaç duyulan İngilizce’ye tam olarak hakim olabilirsin. Lemon Academy aracılığıyla gideceğin Malta Work and Study programları ile hem İngilizce öğrenebilir hem de para kazanarak masraflarını oldukça düşürebilirsin. Kulağa harika geliyor değil mi? Peki nedir bu program?

Malta’da Work and Study Programı Nedir?

Malta gibi İngilizcenin ana dil olduğu bir ülkede İngilizce dil okullarına gidebilmenizi ve bu süre içerisinde çalışabilmenize imkan veren harika bir yurt dışı dil eğitimi programıdır. Çoğu ülke dil okulu için gelen öğrencilerine çalışma izni vermezken, sadece 4 ülke için başvurabileceğiniz Work and Study programı sayesinde yasal çalışma izni ile harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Tabi bunu yaparken turistik bir şehir olan Malta’nın tadını çıkarmak da çok büyük bir avantaj.

Neden Malta?

Malta adası hakkında bilgin var mı ya da Malta denilince aklına ne geliyor? Harika plajlara sahip bir ada ülkesi, Osmanlı’nın kuşattığı bir ada veya hiçbir şey. Aklındaki Malta imajı nasıl bilmiyorum ama Work and Study programı için neden Malta’yı seçmen gerektiği hakkında aklında bir fikir oluşturabileceğimi düşünüyorum.

Öncelikle Malta dil okullarında İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer. Ana dili İngilizce olan bu ada sırf yerel halk değil turistlerle de dolu olduğu için harika plajların ve gece hayatının keyfini çıkarırken tanışabileceğin birçok insan ve İngilizceni geliştirebileceğin çok fazla imkan sunuyor. Ada insanlarla dolu ve hepinizin ortak noktası İngilizce.

Ayrıca Malta yıllarca İngiltere hakimiyeti altında kaldığı için adada tamamen İngiliz kültürü hakim.  İngiliz kültürü yerel halkın yaşam tarzından trafiğin soldan akmasına kadar etkili.

Malta Work and Study Başvuru Şartları Nedir?

Malta’da Work and Study programına başvurmak çok kolay. Öncelikle 18 yaşından büyük olman ve en az 6 aylık dil okulu kaydı yaptırman gerekli. İlk üç aydan sonra resmi olarak çalışma belgeni alabilir ve çalışmaya başlayabilirsin.

Hangi dil okulunu seçeceğini ve sürecin nasıl işlediğini bilmiyorsan da hiç sorun değil. Lemon Academy ücretsiz danışmanlık hizmeti sayesinde tercihlerine ve hassasiyetlerine en uygun  dil okulunu kolaylıkla bulabilirsin.

Yurt Dışında Eğitim Süreci Nasıl İşliyor?

  • Tercihleriniz doğrultusunda size en uygun ülke ve eğitim programını eğitim danışmanınız ile birlikte seçin.
  • Ülke ve okul tercihinizden sonra hassasiyetinize göre kendinize en uygun gördüğünüz konaklama seçeneğine karar verin.
  • Her şeye karar verdikten sonra okul başvurunuzdan vize işlemlerinize kadar tüm süreç boyunca danışmanınız sizin yanınızda olacak. Danışmanınızı dinlediğiniz sürece başvuru ve vize işlemleriniz kolayca tamamlanacaktır.
  • Bütün işlemlerinizi kolayca tamamladıktan sonra konaklama rezervasyonunuzdan uçak biletinize kadar tüm işlemleri sizin için Lemon Academy tamamlıyor. Bundan sonra sadece eğitiminize ve bulunduğunuz ülkenin keyfini çıkarmaya odaklanın.

Londra merkezli bir İngiliz Şirketi olan Lemon Academy ile bu kadar kolay bir şekilde Malta’da Work and Study programına veya istediğiniz herhangi bir programa başvurabilirsiniz. Tüm süreç boyunca sizin yanınızda oluyoruz. Üstelik danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsiz.

İlgili Haberler

Dünyadan
14 Şubat 2024
Merkezi Azerbaycan’da bulunan İSBAM İstanbul Şubesi Açıldı

İki devlet TEK MİLLET anlayışıyla her zaman Türkiye’nin yanında olan Can Azerbaycan’da faaliyet gösteren İSBAM (Azerbeycan Respublikası, İçtimai, Siyasi Prosesler ve Beynelxalp Araştırmalar Merkezi) nin İstanbul Şubesi Çekmeköy’de açıldı. Merkezi Azerbaycan’da bulunan İSBAM Genel Başkanı Samir Adıgözelli, yönetim kurulu olarak verdikleri kararda, İstanbul Şube Başkanlığına İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız’ı layık […]

Eğitim
14 Şubat 2024
MEB’den sabah kararı! Tatil kısalıyor! Anaokulu, ilkokul, 5-6-7-8-9-10-11-12. sınıf ve öğretmenler…

Tatil kısalıyor! MEB’den sabah kararı! Anaokulu, ilkokul, 5-6-7-8-9-10-11-12. sınıf ve öğretmenler… Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencilerin eğitim süreçlerini daha da iyileştirmek adına önemli bir karara imza attı. Sabah Gazetesi’nden Ceyda Karaaslan’ın bugün kaleme aldığı yazıya göre, geçtiğimiz sene Bakan Yusuf Tekin’in göreve gelmesiyle birlikte gündeme gelen tatil düzenlemeleri hakkındaki meraklar son buldu. İşte detaylar: Ara Tatiller […]

Büyükşehir
08 Şubat 2024
Bitexen Winterfest, Uludağ’da ilk periyotunu muhteşem bir enerjiyle tamamladı!

Uludağ’ın benzersiz festivali Bitexen Winterfest, yıldız isimlerle dolu ilk periyotunu dün gece gerçekleşen unutulmaz etkinliklerle taçlandırdı. SULEIMAN, Kubilay Caner ve Doğukan Ustaoğlu’nun performanslarıyla başlayan gece, RedBull sponsorluğunda düzenlenen “Kayak Odasında Da Parti Olur Mu?” isimli oda partisiyle heyecanını zirveye taşıdı. Oda partisi coşkusunun ardından, festivalin kalbi VIBE sahnesinde Madrigal’in büyüleyici performansı ve Caner Üstüner’in enerji […]

Dünyadan
06 Şubat 2024
İngiltere Kralı 3. Charles’a ne oldu, sağlık durumu nasıl? Kral Charles kimdir, kaç yaşında, eşi kim?

Buckingham Sarayı, Kral 3. Charles’ın kanserle mücadele ettiğini duyurdu. Bu resmi açıklama ile Kral’ın sağlık durumu kamuoyuna açıklanmış oldu. Kral, tedavi süreci boyunca devletle ilgili resmi görevlerini yerine getirmeye devam edecek fakat halka açık etkinliklere katılmayacak. Saray tarafından yapılan açıklamada, Kral Charles’ın tedavi sürecine ilişkin umutlu olduğu ve görevlerine en kısa sürede dönme arzusunda olduğu […]