MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Genel, Gezi-Alışveriş » Doorest’ten Yenilikçi ve Dayanaklı PVC Kapı Modelleri

Doorest’ten Yenilikçi ve Dayanaklı PVC Kapı ModelleriPVC kapılar, banyonuzdaki kapılar için mükemmel bir malzeme seçimidir. Bu modern PVC kapılar, yatırımınızı en üst düzeye çıkarırken işinizi en aza indirmeye yardımcı olur.PVC kapılar boyalı ahşap kapılara benzer, ancak ahşabın emici, doğal lifleri için gerekli bakım gerektirmez. Bu hammadde, gücü ve dayanıklılığı nedeniyle tipik olarak dış kapılar için mükemmel bir seçimdir, bu nedenle iç mekanda, sert dış mekan unsurlarından uzakta kullanmak, bakım ihtiyaçlarınızın çok azalması anlamına gelir. Buzlu camlı duş kapılarını taklit eden bir malzeme olarak PVC’yi bir adım öteye taşımak, temizliğin yanı sıra modern bir tasarıma da kolaylık getiriyor.

Banyolar, egzoz fanlarına veya tavan vantilatörlerine rağmen genellikle evdeki nemli odalardır, ancak PVC kapılar nemli bir ortamda bozulmaz. Dolayısıyla, şu anda çözüm gerektiren bir nem sorununuz olsa bile, banyo kapınızı şimdilik bir PVC kapıyla değiştirmek, en azından bu nem sorununu düzeltirken kapı çürümesi ve çözgü sorunlarını aklınızdan çıkaracaktır.

Eğilme, solma veya çürüme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağından, PVC kapılarınızla yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. PVC kapılar, dekorunuza uyması için herhangi bir renge boyanabilir ve dayanıklılıkları sayesinde çok sık yeniden boyanmaları gerekmeyecektir.

Banyo giriş kapınız veya duş kapılarınız için PVC kapılar seçerseniz dayanıklı ve kolay temizlenir olacağından emin olabilirsiniz.

PVC kapı modellerini görmek için tıklayınız.

📆 03 Mayıs 2021 Pazartesi 16:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR